Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinröd handväska med gulddetalj - Elegant vinröd handväska i skinn med en unik gulddetalj som knyter ihop designen. Perfekt för att ge en lyxig touch till din outfit.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Vinröd handväska  - Aldrig använd. Kan skickas eller mötas upp i Stockholm
Vinröd handväska i ormmönstrat skinn - Snygg vinröd handväska med ormmönstrad yta och två handtag. Väskan har silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en trendig touch. Har bara använt en gång
Vinröd handväska med gulddetaljer - Säljer en vinröd handväska med lyxiga guldfärgade kedjehandtag och dekorativt emblem framtill.
Vinröd handväska - Jätte söt vinröd handväska! Perfekt nu till hösten! Väldigt bra skick, endast använd en gång. Hör av er vid frågor om pris eller annat!❤️
Vinröd handväska - En vinröd handväska som är passar till flera olika tillfällen då den både kan användas som accessoar och förvaring. Fin i bra skick använd fåtal gånger.
Vinröd handväska - Snygg vinröd handväska från Lonsdale London med vit logga och vita detaljer längs kanterna. Fint skick! Skriv för frågor och funderingar💗vintage! Pris går att diskuteras!!
Vinröd handväska med gulddetaljer
Vinröd handväska med gulddetaljer - 0 Vinröd handväska med gulddetaljer - 1 Vinröd handväska med gulddetaljer - 2

Vinröd handväska med gulddetaljer

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Zara
Färg: Vinröd
Skick: Mycket bra skick

185 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg vinröd handväska i skinn med stilrena guldfärgade detaljer på handtagen. Väskan har två stadiga handtag och ett praktiskt fack med dragkedja inuti. Perfekt storlek för att få plats med det viktigaste och har en klassisk, boxig form😋💓💓

Sellout 😊😘🙌🏻
Sellout 😊😘🙌🏻
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
Svart handväska från Gina Tricot - Snygg svart handväska från Gina Tricot i mjukt syntetmaterial. Väskan har silverfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en dragkedja framtill. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och passar till många olika outfits.
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Svart Dumpling bag! - HELT NY, ALDRIG ANVÄND! Säljer den väskan på grund av att jag råkade beställa två! Stilren svart  hand väska  med mjuk, slät yta och rundad form. Väskan har ett avtagbart axelband och stängs med magnet. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Svart axelväska med rutigt mönster - Snygg svart axelväska med vitt rutigt mönster och justerbar axelrem.!!!som går att ta av!!!Väskan har dragkedja upptill och är tillverkad i ett tåligt syntetmaterial. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar till din outfit.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️kommer med långt band❤️pris kan diskuteras
Brun handväska från Guess med lås - Säljer en brun handväska från Guess i syntetmaterial med struktur som påminner om struts. Väskan har dubbla handtag, silverfärgade metalldetaljer och ett stort lås framtill. Insidan är fodrad med mönstrat tyg i vitt och orange med Guess-logga. Fråga innan köp