Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Jätte fin vinröd väska inga skador aldrig använd, den är äkta läder alltså äkta skinn ingen skillnad mellan original och den
Väska - Jätte fin vinröd väska💗
Väska - Aldrig använd säljs för bra pris.
Väska - Aldrig använt väska
Väska  - En jätte fin Calvin Klein väska som inte har använts många gånger. Den är äkta och det kan man se på en lapp i väskan. För fler bilder kom dm
Glittrig väska - Säljer min vinröda glittriga väska från zara, finns både kort kedja eller långt band! Knappt använd💞
Ganni Väska - Vinröd ganniväska! Väl omhändertagen men några skavanker vid kanterna, syns ej dock om man inte vänder upp och ner på den. Skriv privat för mer info/bilder!
Vinröd väska från Giovanni - Säljer denna söta väskan med gulddetaljer💘
Väska
Väska - 89 Väska - 90

Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Vinröd

320 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin vinröd väska ifrån stazziremake💗säljer då den inte kommer till användning!

evelinesundin
evelinesundin
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!