Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska från zara  - En väska från zara som var väldigt populär för något år sedan, den är använd men inte i dåligt skick! Har varit en favorit väska 💕 väskan går att med både kort och långt band beroende på vad man tycker om !
Zara väska - Säljer min Zara väska då den inte används längre. Orginal pris är ca 400kr. Är i ny skick
Silvrig väska zara - Glitter väska från zara, använd fåtal gånger💗
Zara väska - Köpt här på plick, använd några fåtal gånger och har rostat lite på insidan av facket men inget som  syns när väskan är stängd.
Zara väska - Jättefin💕
Väska från zara - Väska från zara, lånad bild. Helt ny endast använd en gång! Skriv för fler bilder. Priset kan diskuteras
Väska zara - Jättefin ”metallic” väska ifrån zara! Jättefint skick men används inte så mycket! Skriv för fler frågor🩷
Zara väska
Zara väska - 89 Zara väska - 90

Zara väska

Storlek: Stor
Kategori: Väskor
Märke: Zara
Färg: Silver

320 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny Köptes för 550

Jasmine
Jasmine
(31)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
Svart handväska från Gina Tricot - Snygg svart handväska från Gina Tricot i mjukt syntetmaterial. Väskan har silverfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en dragkedja framtill. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och passar till många olika outfits.
Brun handväska från Guess med lås - Säljer en brun handväska från Guess i syntetmaterial med struktur som påminner om struts. Väskan har dubbla handtag, silverfärgade metalldetaljer och ett stort lås framtill. Insidan är fodrad med mönstrat tyg i vitt och orange med Guess-logga. Fråga innan köp
Svart axelväska med rutigt mönster - Snygg svart axelväska med vitt rutigt mönster och justerbar axelrem.!!!som går att ta av!!!Väskan har dragkedja upptill och är tillverkad i ett tåligt syntetmaterial. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar till din outfit.
Svart Dumpling bag! - HELT NY, ALDRIG ANVÄND! Säljer den väskan på grund av att jag råkade beställa två! Stilren svart  hand väska  med mjuk, slät yta och rundad form. Väskan har ett avtagbart axelband och stängs med magnet. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️kommer med långt band❤️pris kan diskuteras