Alla kategorier > Mode > Väskor
Zara väska
Zara väska - 0 Zara väska - 1 Zara väska - 2

Zara väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer nu min Zara väska som ej går att få tag i på hemsidan längre då jag köpt en ny väska! Skriv privat för egna bilder🥰 Köpt för 500 säljer för 250.

.
.
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
ZARA väska  - Svart Zara väska, fått mycket komplimanger för den! Men behöver rensa så nu säljer jag den 😍
Zara väska - Stilren svart handväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har vita kontrastsömmar och en dekorativ tag. Perfekt för dig som vill ha en klassisk och rymlig väska med snygga detaljer. Köpt på Zara i somras säljer pga att den aldrig kommer till användning. Använd 5 gånger.
Zara väska!! - Säljer denna snygga väska från Zara som är i ett mycket bra skick❣️Inköpspriset låg på 299kr
Zara väska - Snygg svart väska från Zara med silver/gråa kedjor som band! Knappt använd
Zara väska  - Cool svart axelväska med silverfärgade nitar längs kanterna och på axelremmen.
Zara väska - Axelremsväska från Zara, aldrig använd!
Zara väska - Har endast andvänt runt 3 gånger. Super snygg skinn väska.
Snygg väska zara - Snygg svart axelväska i skinn med en stilren kedja som axelrem. Från zara.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
Plånbok - Plånbok
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Plånbok - Brun plånbok
Svart bucket väska HM - Nyskick💗