Alla kategorier > Mode > Väskor
Zara väska
Zara väska - 89 Zara väska - 90 Zara väska - 91

Zara väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Märke: Zara
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin zara väska med silver detaljer, längden är perfekt på mig som är runt 161 💓

Meja
Meja
(17)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zara väska  - Snygg zara väska
Zara väska - Lite skimrig i vissa ljus. Inga defekter, som ny💖Tveka inte om frågor!💕
ZARA väska  - Svart Zara väska, fått mycket komplimanger för den! Men behöver rensa så nu säljer jag den 😍
Zara väska - Säljer denna snygga zara väska med nitar då den inte kommer till användning! Så fin och i väldigt fint skick sälja för 150+frakt men kan även mötas☺️
Zara väska - Snygg svart väska från Zara med silver/gråa kedjor som band! Knappt använd
Zara Väska - Säljer denna fina Zara väskan 🥰🥰
Zara väska - Säljer denna svart Zara väskan med nitar, nyskick och utan defekter. Nypris ca 350kr!  (Säljer även kjolen om den är av intresse)💓💓💓
Väska från Zara - Säljer en supersöt väska från zara då den inte används! Super fin och passar till allting!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓