Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart mocka väska  - En svart mocka väska från Zara (vet ej om det är äkta) rymmer mycket, har tre fack. Använd ca 5 ggr. Nypris 600
Mocka väska  -  svart mocka axelväska med guldfärgad kedja och avtagbar axelrem i svart skinnimitation.
Mocka väska - Helt ny mockaväska! Bara prislapp saknas men är ej öppnad. Säljer för 90 kr
maje väska mocka - Cool svart handväska från Maje i mocka med fransar längs sidorna och ett snyggt rektangulärt handtag i skinn. Väskan har en avtagbar axelrem och en stilren, fyrkantig form som ger den en modern vibe. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut.
Mocka väska  - Brun väska i äkta skinn från zara, den perfekta sommarväskan!! Kan mötas eller så står köparen för frakten. Kan tänka mig att gå ner till 150 vid snabb affär.
Mocka väska - Mocka väska från zara
Mocka väska.
Mocka väska. - 89 Mocka väska. - 90 Mocka väska. - 91

Mocka väska.

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Zara

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fint skick. Går att ändra passformen på handtagen. Svart färg.

Carolina
Carolina
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
Beige axelväska med kedja - Säljer en beige axelväska från med monogram över hela väskan. Väskan har en snygg guldfärgad kedja som axelrem och guldfärgade detaljer, samt dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Caviar väska  - En sofistikerad axelväska i strukturerat caviar-läder som kombinerar klassisk elegans med modern funktion. Väskan har ett stilrent quiltat mönster som ger ett exklusivt uttryck och samtidigt gör lädret extra slitstarkt och tåligt för vardaglig användning.  Den silverfärgade kedjeremmen, flätad med läder, ger en lyxig känsla och kan bäras både på axeln eller i handen. Väskans lock stängs med ett dekorativt vridlås i metall som ger ett diskret men ikoniskt intryck.
Svart läder väska me guld logga - Pris kan diskuteras vid snabb affär då ja ska åka iväg 31 dec. Använd men i bra skick. Behövt knyta kedjan inne i väskan så att axelbandet ska vara i rätt storlek.
Brun mocka väska - Brun mocka väska med guld detalj✨ Säljer denna eleganta och fina bruna mocka väskan perfekt som julklapp😍 Eller till sig själv✨ Den är i ny skick med inga defekter✨ Har en guld detalj i mitten✨ Den utrymmer mycket och är stor i utrymme. Man får plats med allt man vill ha✨ Har även ett fack i väskan för till exempel korthållare✨ Stängs med guld knapp✨ Hör av dig vid frågor, rabatt finns✨🌸 #mockaväska #brunmockaväska
Coach axelväska rosa  - Säljer en snygg rosa axelväska från Coach med deras klassiska logomönster. Väskan har guldfärgade kedjedetaljer, dragkedja och en avtagbar axelrem. Materialet är tålig polyester och väskan har en stilren, kompakt form som är perfekt för att bära med sig det viktigaste.