Alla kategorier > Mode > Väskor
Genomskinlig väska!
Genomskinlig väska!  - 89

Genomskinlig väska!

Storlek: ?
Kategori: Väskor
Märke: Zara

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jätte snygga genomskinliga väska från zara! Köparen står för frakt, annars möts jag upp i stan! ❤️

Hedda
Hedda
(21)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
rosa genomskinlig hand väska  - Jag köpte denna i vintras och har använt den lite men nu känner jag att den inte helt passar min stil så därför säljer jag den! Det är inte mina bilder så jag kan skicka bilder ifall  någon vill! Den är i jättebra form och skit snygg! Skicka bara till mig ifall ni har några frågor!💞🥰
Genomskinlig rosa väska - Liten rosa väska
Genomskinlig väska - Ej repig endast dammig på bilden 😆 allllllldrig använd som vanligt!
Levi’s väska genomskinlig - Fin Levi’s väska (sitter som en bäcknarväska) genomskinlig med tryck💖
Väska  - Säljer min Zara väska som är köpt här på Plick då den inte kommer till användning längre! För fler och bättre bilder är det bara att kontakta mig!!💕🫶🏻
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
H väska  - Lyxig stilig väska perfekt för dig med Klass.splitter ny oanvänd
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Gucci brun axelväska  - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med originalpåse och tags.