Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig & Voltaire - Grå axelväska från Zadig & Voltaire
Zadig & voltaire  - Nästan helt nytt. Använt några gånger bara. Säljer pga ingen användning. Rock clutch.
Zadig & Voltaire - Grå mockaväska från Zadig & Voltaire med silverfärgad kedjerem.
Zadig & Voltaire - Säljer min jättefina vinröda väska från Zadig & Voltaire !! Perfekt nu till hösten och är varsamt använd förutom att den är lite sliten på metallen och har en fläck på mockan på baksidan🥰 Köptes för 3000 kr för 3 årsen 😇
Zadig & Voltaire - Snygg svart axelväska från Rebecca Minkoff i skinn med silverfärgade detaljer. Väskan har en kedja med flätad läderrem, dekorativa nitar längs kanterna, dragkedja och ett emblem med vingar på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe. Inte äkta!
Zadig & Voltaire  - Säljer denna as snygga Zadig & Volataire clutchen. Säljer då den inte kommit till användning. Endast använd 1 gång men hänger nu mera bara i garderoben. Köpt på Zadig & Voltaire egna hemsida. Dustbag följer såklart med! Köpt för 4100kr
 Zadig & Voltaire - Snygg väska från  Zadig & Voltaire i en rosa/coral färg. Storleken är ”rock nano” 💞. Äktahets bevis finns 💞 nypris 2600 kr säljer den för 1900 💞
Zadig & Voltaire  - Väldigt fin väska från Zadig & Voltaire med fina detaljer på. Säljer den då den inte kommer lika mycket till användning. Den är i bra skick och såklart äkta och den är använd fåtal gånger. Nypris 4000kr, pris kan diskuteras🥰🥰
Zadig & Voltaire
Zadig & Voltaire  - 89 Zadig & Voltaire  - 90 Zadig & Voltaire  - 91

Zadig & Voltaire

Storlek: XS SUNNY
Kategori: Väskor

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

INTRESSE KOLL!!! Nästan precis NY. Har tröttnat lite på väskan men har inte bestämt om jag vill sälja den! Vill också se vad jag kan få för den. Nypris ca 4200:-. Sunny xs tror jag modellen heter och vet ej om den finns kvar. Skriv gärna kring frågor och vad man skulle kunna tänka sig betala 💞

Emma Davidsson
Emma Davidsson
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.
Populär brun bucket bag - Snygg axelväska i bucket-modell med brunt läder och beige canvasinsats. Så fin säljer då jag fick den i present men inte riktigt min stil! Den är helt oanvänd :)
Handväska med FF-mönster - Säljer en ikonisk handväska med det klassiska FF-logomönstret i svart och brunt. Väskan har guldfärgade detaljer, kedjerem och en stor metallspänne framtill. Använd ett fåtal gånger och är i otrolig kvalitet! Dustbag tillkommer☀️
Brun bucket handväska med snörning - Snygg bucket handväska i brunt skinn med kontrasterande vita sömmar och beige tyginsats. Väskan har ett coolt rutmönster i lädret och stängs med snörning upptill. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
zadig / zadigvoltaire  - Säljer då den ej kommer t användning  Säljer en svart quiltad axelväska från Rebecca Minkoff med coolt hexagonmönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har en snygg metallogo framtill och dragkedja längst ner. Perfekt för dig som vill .
Brown handbag - Very nice used lightly no sign of usage. bought in korea