Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor / Vindjackor
Moncler windbreaker
Moncler windbreaker - 0 Moncler windbreaker - 1 Moncler windbreaker - 2 Moncler windbreaker - 3

Moncler windbreaker

Storlek: M
Kategori: Vindjackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1400 SEK

Frakt från 0 SEK
Beskrivning

Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på vänster ärm och två fickor med knappstängning. Tillverkad i lätt och tåligt material, perfekt för blåsiga dagar.

SweSell
SweSell
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gucci keps gråblåa säljs ej längre  - Säljer en beige keps från Gucci med det klassiska GG-monogrammet över hela kepsen. Kepsen har en böjd skärm och en svart-röd rand på sidan. Tillverkad i canvasmaterial som ger en exklusiv känsla och streetwear-vibe.
Marcelo Burlon gråvit - Säljer en svart sweatshirt från Marcelo Burlon County of Milan med ikoniskt vitt och grått vingmönster runt halsen. Tröjan har rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar streetwear och unik design.
Gucci keps svart canvas  - Snygg svart keps från Gucci med klassiskt GG-monogram över hela kepsen. Justerbar rem baktill och böjd skärm. Tillverkad i canvasmaterial som ger en exklusiv känsla och passar perfekt till streetwear eller en trendig look. OBS SÄLLSYNT I DETTA SKICK DÅ DET ÄR GAMLA MODELLEN
Blå kofta - Kofta till salu
Svart keps från Gucci med mesh - Snygg svart keps från Gucci med klassiskt GG-mönster på framsidan och böjd skärm. Baksidan är i mesh för extra ventilation och har en liten metallbricka med Gucci-logga. Perfekt accessoar för en trendig streetstyle-look.
Svarta Adidas Ultraboost sneakers - Snygga helsvarta Adidas Ultraboost sneakers med stickad ovandel och klassiska tre ränder på sidan. Skorna har en chunky sula för extra komfort och sportig look. Perfekta för dig som gillar streetwear och vill ha något stilrent till vardags.
Vita Adidas Ultraboost sneakers - Fräscha helvita Adidas Ultraboost sneakers med stickad ovandel och klassiska tre ränder på sidan. Skorna har en chunky Boost-sula för maxad komfort och sportig vibe. Perfekta för dig som gillar stilrena och moderna sneakers.
Liknande annonser
Visa alla