Alla kategorier > Mode > Väskor > Plånböcker
Plånbok
Plånbok - 0 Plånbok - 1

Plånbok

Storlek: NO SIZE
Kategori: Plånböcker
Märke: Ralph Lauren
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer den här jätte snygga oanvända plånboken från ralph lauren😊

Beyan amiri Öhman
Beyan amiri Öhman
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Plånbok - Nytt skick
Svart plånbok  - Snygg svart plånbok  i quiltat l guldfärgade detaljer. Plånboken har en elegant rektangulär form och stängs. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer. Plånbok. #Korthållare.
Plånbok  - Plånbok med silvrigt märke och silvrig dragkedja. Fack för kort och sedlar. Ca 13cm bred och 9cm hög. Lapp kvar, kommer med box också
 rutmönstrad plånbok - Snygg plånbok i svart och grått med det klassiska rutmönstret Damier Graphite. Tillverkad i tåligt canvasmaterial och har dragkedja runtom. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer med stilren design.
Svart plånbok  - Lyxig svart plånbok i quiltat läder med guldfärgad logga och metallspänne framtill. Klassisk rektangulär form och elegant design,
Svart plånbok  - Ny, liten svart plånbok med silvrig dragkedja och mönster på. Fack för kort mm.. Kommer med box också, om man vill ha. Ca 10.5 cm och 7 cm hög.
Svart plånbok från Prada - Snygg svart plånbok från Prada i klassisk rektangulär modell med dragkedja runtom. Plånboken har Pradas ikoniska metallogo framtill och är tillverkad i ett tåligt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer. Mycket fint skick! Nypris ca 5000kr
Vintage Gucci plånbok - Snygg svart plånbok från Gucci med klassiskt GG-monogram i hela designen. Tillverkad i tåligt material med en elegant och stilren look. Läder på insidan. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill ha något som sticker ut.
Andra annonser från Plånböcker
Visa alla
Grön korthållare - Snygg grön korthållare med det klassiska mönstret i vitt och beige. Priset är fast och kommer inte gå ner😁
 korthållare i olika färger - Säljer flera  korthållare i olika färger som blå, rosa, röd, vit, grön, brun, svart och ljusblå. Klassisk mönstring och logga framtill. Slimmad och smidig design i läder, perfekt för kort och sedlar. Levereras i original ask.
Läder korthållare - Snyggt svart kortfodral med krokopräglat mönster och plats för flera kort. Slimmad design som passar perfekt i fickan. Ger en lyxig känsla och funkar till alla tillfällen.
Blå korthållare från De’Jour - 299 SEK - Snygg blå plånbok från De’Jour med präglad design på ena sidan med 2 kortfack på framsidan, 2 på baksidan och en i mitten. Perfekt storlek för att ha med sig i fickan och stilren design som sticker ut med det detaljerade mönstret
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Allt på bild medföljer. Fraktar inom 24h
Grå Goy4rd - Snyggt grått kortfodral från Goy4rd med klassiskt mönster och präglad logga. Tillverkat i läder med flera kortfack och stilren design. Perfekt för dig som vill ha en exklusiv och smidig plånbok i fickan. Levereras med originalask och kort.
Vinröd YSL kortfodral i läder - Snyggt vinrött kortfodral från YSL i äkta läder med guldfärgad logga framtill. Fodralet har flera kortfack och dekorativa sömmar i matchande färg. Perfekt för att hålla ordning på dina kort med stil.
Svart plånbok  - Snygg svart plånbok  i quiltat l guldfärgade detaljer. Plånboken har en elegant rektangulär form och stängs. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer. Plånbok. #Korthållare.