Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor > Vindjackor
Nike Miller
Nike Miller  - 0 Nike Miller  - 1 Nike Miller  - 2 Nike Miller  - 3

Nike Miller

Storlek: M
Kategori: Vindjackor
Märke: Nike
Skick: Mycket bra skick

699 SEK

Frakt från 55 SEK
Beskrivning

Snygg vindjacka från Nike i ljusblått, mörkblått och grått. Jackan har huva, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Perfekt för blåsiga dagar och sportiga outfits. Tillverkad i lätt och tåligt material som står emot vind.

.
.
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nike Miller - Nike Miller storlek M. Säljs pga att den var för liten.
Nike Miller - Svart vindjacka från Nike med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor och en vit Nike-logga på bröstet. Lätt material och diskreta reflexdetaljer på ärmarna. Perfekt för blåsiga dagar och sportiga outfits.
Nike Miller - Snygg vindjacka i grått och ljusgrönt med dragkedja framtill och hög krage. Jackan har en modern, sportig design med kontrastpaneler och sidfickor. Perfekt för dig som vill ha en stilren och funktionell jacka till vardags.
Grå nike Miller windbraker - Svart vindjacka från Nike med dragkedja framtill, två sidofickor och justerbar huva. Jackan har en stilren design med Nike-logga på bröstet och är tillverkad i lätt, vindtätt material. Perfekt för blåsiga dagar och sportiga outfits.
Nike vindjacka  - Snygg grå vindjacka från Nike med dragkedja framtill och huva. Jackan har en minimalistisk design med vit Nike-logga på bröstet och är tillverkad i lätt, vindtätt material. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Nike vindjacka - Snygg svart vindjacka från Nike med dragkedja framtill, storlek Large. Enbart använd enstaka gång då den var för stor för mig😄
Andra annonser från Vindjackor
Visa alla
 Peak Performance skidjacka  - Snygg svart skidjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en extra ficka på ärmen.
Under armour windbreaker - Säljer en snygg och funktionell löparjacka från Under Armour. Jackan är i utmärkt skick, ser ut som ny och knappt använd! Perfekt för löpning och andra utomhusaktiviteter. Den är lätt, andas bra och skyddar mot vind och lätt regn.  *   Märke: Under Armour *   Skick: Som Ny *   Egenskaper: Lätt, andas, vind- och vattenavvisande *   Passar perfekt: Löpning, träning, vardagsbruk  Om du är intresserad, tveka inte att höra av dig!
J.Lindeberg Jacka - Mörkblå J.Lindeberg jacka. Mycket bra skick. Inga deffekter. Storlek L. Modellen bär egentligen storlek S därför ser den stor ut på bilden. Priset är ej slaget i sten!
Moncler windbreaker - Snygg svart vindjacka från Moncler med luva och dragkedja framtill. Jackan har vita, blåa och röda detaljer på luvan samt Moncler-logga på armen. Två fickor med knappstängning.
Superdry camo field jacket - Tja , jag säljer nu en riktigt schysst field jacket som är perfket nu när det varmare vädret börjar komma. Den är i storlek 36 vilket passar XS/S. Tveka inte på att skriva om du har några funderingar!! Pris kan absolut diskuteras vid en snabb och smidig affär!
Moncler Windbreaker - Säljer en svart Moncler windbreaker. Helt ny, bara testad inomhus aldrig använd ute. Säljer den eftersom den är för stor för mig.
Under armour jacka - Tja säljer denna under armour jackan efter som jag inte använder den. Den är i fint skick utan skador osv. Passar perfekt som en tunn jacka eller ba som en vanlig tröja. Storlek S👍
Grå och svart vindjacka Under Armour - Snygg tvåfärgad vindjacka från Under Armour i grått och svart. Jackan har huva, hel dragkedja framtill och en bröstficka med dragkedja. Tillverkad i lätt och slitstarkt material, perfekt för blåsiga dagar. Under Armour-logga på bröstet.