Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sammets kuddfodral 35x50, Mio - Jättefint kuddFODRAL i sammet från Mio! Storleken är 35x50 men har en kudde som är 30x50 inuti:) notera att det endast är fodralet och inte kudden som är till salu! Frakt tillkommer:)
Beiga örhängen  - Beiga örhängen som är nickelfria
Kuddfodral i rost 50x50 sammet, Mio - Jättefint kuddfodral i storlek 50x50 i sammet! Färgen heter ”rost”. Notera att det endast är FODRALET och inte kudden som är till salu! Frakt tillkommer:)
Beige/svart mössa, Beige leopardmönstrad turbanmössa - Leopardmönstrad turbanmössa för barn. Den har en knutdetalj framtill som ger en söt och trendig look. Snygg turbanmössa i beige med svart och grått leopardmönster. Mjuk och stretchig bomull som sitter skönt på huvudet. Framtill har mössan en cool twistad detalj som ger extra stilpoäng. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djuriskt mönster. För 2 mån +
Beige pälsöronmuffar - Supermysiga beige öronmuffar i pälsmaterial. Perfekta för att hålla värmen under kalla vinterdagar. Stora och gosiga som håller öronen varma🤎
Beige klockarmband - Säljer ett stilrent beige klockarmband i storlek M/L. Armbandet har flera justerbara hål för perfekt passform och är designat för att enkelt fästas på klockan. Perfekt för en modern och minimalistisk look.
Beige solglasögon - Snygga solglasögon från Chimi med transparent beige båge och mörka tonade linser. Jättesnygga och bra skick.  Modellen 02 i färgen Ecru
Beige Keps - Säljer dessa då de inte längre används. Pris går att diskuteras.
Överkast | Beige | Mio
Överkast | Beige | Mio - 89 Överkast | Beige | Mio - 90 Överkast | Beige | Mio - 91

Överkast | Beige | Mio

Storlek: 180x260 cm
Kategori: Accessoarer
Märke: Mio
Färg: Beige

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer detta överkast från Mio i en grå/ beige färg. Jättefint mönster i sammet. Passar både till grå och beige inredning. Har inte använt den mycket alls så i nytt skick.

Agnesa Leka
Agnesa Leka
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Calvin Klein barn - Oanvänd klänning för barn. Storlek 2, skulle säga det mostvarar 86-92
DBrand bomberjacka - I bra skick då jag knappt använt den. Olivgrön och orange på insidan. Guld detaljer.
Kuddfodral 3 styck - Tre kuddfodral i fint skick. En är oanvänd, två andra använda väldigt lite.
Svart bomberjacka från Nike - Snygg svart tunn bomberjacka från Nike med diskret logga på bröstet. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar vid ärmslut och nederkant samt två fickor med dragkedja. Klassisk bombermodell i ett lätt material som passar perfekt till streetwear.
Svart pufferjacka med dragkedja - Snygg svart pufferjacka med quiltad design och rund krage. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och knappdetalj vid halsen. Perfekt för övergångsväder och enkel att matcha med olika outfits.
Elektrisk bröstpump med tillbehör - Elektrisk bröstpump med digital kontrollpanel, flera genomskinliga plastbehållare med gröna lock, nappflaska, tratt och slang. Går även att hamdpumpa. .
Förvaringspåsar för bröstmjölk Alecto - Förvaringspåsar för modersmjölk från Alecto. Varje påse rymmer 220 ml och har dubbla blixtlås för att vara helt läckagesäker. BPA-fria och tillverkade i fryssäkert material. Praktisk pip för enkel upphällning och skrivfält för namn, datum och innehåll.
Liknande annonser
Visa alla