Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Örhängen  - Blandade örhängen värt över 600kr som bara har legat.
Örhängen  - Örhängen av silver spiraler och glaspärlor 💍🍵
Örhängen  - Säljer flera par glittriga örhängen i både silver och guld. Perfekta för att ge en extra touch till din outfit. De har en klassisk design med en stor glittrande sten i mitten. 1st för 20kr, 2st för 30kr, 3st för 40kr, 4st för 50kr eller alla för 60kr!
Örhängen  - En vacker klassisk serie som skiner och glittrar✨ . Du bär dessa fina örhängen både till vardag och fest och är också en fin och uppskattad present
Örhängen  - Helt oanvända!
Örhängen  - Säljer mina silver örhängen då de aldrig har används💗 skriv om fler bilder och frågor💗
Örhängen - Modell: Vera  Hör av dig om du har frågor🌷
Örhängen
Örhängen  - 89

Örhängen

Storlek: -
Kategori: Accessoarer

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfina örhängen i silver med blå och guldiga hängen. Cirka 2-3 cm. Skriv till mig vid intresse eller om du undrar något. Fraktkostnad tillkommer!

Hanna
Hanna
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Halsband  - Halsband med en färgglad uggla och silverkedja. Skriv till mig vid intresse eller om du har några frågor☀️ Fraktkostnad tillkommer!
Väska - Svart handväska i måtten 19x14x6 cm. Väskan har ett litet innerfack med en dragkedja. Framtill är det broderade blommor och ett guldspänne (som är pyttelite slitet) Skriv till mig vid intresse eller om du har några frågor😄 Fraktkostnad tillkommer!
Örhängen  - Silver och blå örhängen från glitter. Skriv till mig vid intresse eller om du har några frågor☀️ Fraktkostnad tillkommer!
Baggy jeans  - Baggy jeans i ett extremt skönt tyg. Från märket Voglia quality och i storlek 40 (men passar mig som vanligtvis har storlek 36 pga resor i midjan) Skriv till mig om du är intresserad eller om du har några frågor👖Fraktkostnad tillkommer!
Krizia jeans - Jeans från märket Krizia jeans i storlek 32 (men passar mig som vanligtvis har storlek 36) Skriv till mig om du är intresserad eller om du har några frågor👖Fraktkostnad tillkommer!
Lee jeans  - Superfina jeans från Lee i modell regular fit. Osäker på storleken men de passar mig som brukar ha W28 eller W29 (Jag är 175 cm lång och då är de perfekta i längden men även snyggt av vika upp lite). Skriv till mig om du är intresserad eller om du har några frågor👖Fraktkostnad tillkommer!
Röhnisch sport-bh  - Sport-bh från Röhnisch i ett coolt mönster. Oanvänd! Skriv till mig om du är intresserad eller om du har några frågor☀️ Fraktkostnad tillkommer!
Örhängen  - Klassiska pärlörhängen. Super fina! Skriv till mig vid intresse eller om du undrar något. Fraktkostnad tillkommer!
Liknande annonser
Visa alla