Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Marshall Minor III
Marshall Minor III - 89 Marshall Minor III - 90

Marshall Minor III

Storlek: -
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nya och ej använda! Köptes av Mediamarkt men passade inte in i mina öron och hade inga öppetköp.

Karam
Karam
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Marshall Minor III True Wireless-lurar - Minor III ger dig Marshalls signaturljud utan krångel. Med lång batteritid och helt trådlöst utförande kan du bära med dig din musik överallt. Bluetooth 5.2 ger riktigt stabil anslutning i alla situationer. Ladda dem var som helst med det bärbara kompakta laddningsfodralet. Minor III kommer att imponera med sina skräddarsydda 12 mm-element som ger förbättrad bas, mjukt mellanregister och tydliga diskanter. Upplev ljud av Marshall när det är som bäst.
Marshall stanmore högtalare  - Ord pris 3500kr mitt pris 3000kr kan diskuteras vid snabb affär
Marshall Major IV - Säljer mina nya Marshall Major IV i ny skick jag köpte den ett par dan sen så den är i väldigt ny skick!   Väldigt bra ljud, bass det står att dom inte ska ha bruducering men jag hör ingenting i backgrunden skit sköna!   Nypris 1590kr  Om du är intresserad är det bara att skriva eller om du vill ha flera bilder på den!
Marshall Major Iv  - Köpta i slutet av Maj 2023 nypris 1499:- använda 2 ggr. Kvitto finns  Säljer för att jag hittade mina ”borttappade hörlurar”
Säljer mina glasögon  - Har aldrig använd dom du får grejer runt dom
Marshall Willen II Bluetooth-högtalare - Säljer en Marshall Willen II Bluetooth-högtalare. Den är damm- och vattentät och erbjuder över 17 timmars bärbar speltid. Perfekt för musikälskare som vill ha högkvalitativt ljud i ett kompakt format. Högtalaren har en snygg svart design .
SÄLJER! Min samshield hjälm  - Aldrig ramlat av, fin skick, inga repor elr skador osv! Köpte den för 8500 kr i somras men nu slutat rida och vill bli av med den
Marshall solglasögon  - Solglasögon från märket Marshall. Köpta för ett par år sen men mycket sparsamt använda & i topp skick!
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Blå och silverfärgad klocka från Notion - Snygg klocka från Notion med blå urtavla och silverfärgat armband i metall. Klockan har flera små visare, datumfunktion och en sportig bezel i blått med vita siffror. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena detaljer och metallarmband.