Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 CHIMI solglasögon - Säljer dessa populära CHIMI solglasögonen i modellen 04 i samma färg som bilden. Använda ca 1-3 gånger då jag inte tyckte modellen var något som passade mig💞 med glasögonen får man med ett glasögonfodral samt en låda🩷 skriv om fler frågor finns!! Dessa är i nyskick utan repor eller andra typer av skador. ‼️⚠️NYPRIS 1400kr⚠️‼️egna bilder är längst bak
CHIMI solglasögon - Snygga solglasögon från CHIMI med rektangulära gröna linser och tunn guldfärgad metallbåge. Kommer med originalfodral, box och putsduk. Perfekt accessoar för att lyfta din stil och skydda ögonen mot solen.
Chimi solglasögon  - Chimi solglasögon i modellen round brown . solglasögonen är i bra skick och utan några repor då jag inte har använt den då jag har fått den i present då den är liten för mitt ansikte och det var därför jag bestämde mig för att sälja den
CHIMI solglasögon  - Snygga solglasögon från CHIMI! I modellen 07 (2021) 🌸
Solglasögon från Chimi - Så snygga och populära solglasögon från Chimi (04 Ecru) med ljusbrun genomskinlig båge och lite mörkare glas. Perfekta till sommaren och nu när det börjar bli lite ljusare ute! 😍🫶🏼💭Använda endast ett fåtal gånger, så är helt som nya. Kommer i originalförpackning och alla tillbehör 💞💞Köpta för 1400kr
CHIMI solglasögon  - Tja! Säljer mina tvär feta CHIMI solglasögon som passar perfekt till sommaren☀️, dom är bruna med bruntonade linser, ordinarie pris 1250 kvitto medföljer samt allt på sista bilden. Dom är använda max 2 gånger!✅ så dom är som nya. Säljer dom för 750 men priset är inte hugget i sten. Hör av er vid minsta fundering.
CHIMI SOLGLASÖGON  - Säljer mina splitter nya CHIMI solglasögon då dem inte passade min stil. Pris går att diskuteras vid snabb affär.
Chimi solglasögon - Chimi solglasögonen. Helt nya chimis i färgen 04 core köpa för 1400💕 vid snabb affär kan jag sänka priset
Solglasögon från chimi
Solglasögon från chimi  - 89 Solglasögon från chimi  - 90 Solglasögon från chimi  - 91

Solglasögon från chimi

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Chimi

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Solglasögon från chimi. Använda ett fåtal gånger. Nyskick!

Tuva
Tuva
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Klocka från Daniel Wellington  - Klocka från Daniel Wellington med brunt läderband. Uret har några repor men är i övrigt i bra skick!
Klocka från Marc Jacobs  - Klocka i guld från Marc Jacobs. Klockan har några repor på uret och saknar fungerande batteri. Armbandet går att ställa in. I övrigt bra skick!
Liknande annonser
Visa alla