Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Örhängen
Örhängen  - 89 Örhängen  - 90 Örhängen  - 91

Örhängen

Storlek: One size
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använda Skriv till mig vid intresse eller för fler bilder Endast swish

Zmilla (LÄS BIO)
Zmilla (LÄS BIO)
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Örhängen - Saknas några stenar på men annars superfina!
Örhängen - Ganska små, saknas några stenar men annars superfina!
Örhängen - Örhängen med text.
Örhängen  - Örhängen med unik form och mönster, använda fåtal gånger för längesen så i bra skick!🌸
Örhängen - Örhängen med svart spets o röd ros, kommer inte till använding <3
Hjärtformade örhängen  - Örhängen i fint skick
spindelnät örhängen - ett par svarta spindelnät örhängen i plast! 🕸️de är ungefär 5,5cm långa och är köpta från h&m tror jag
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Blå och silverfärgad klocka från Notion - Snygg klocka från Notion med blå urtavla och silverfärgat armband i metall. Klockan har flera små visare, datumfunktion och en sportig bezel i blått med vita siffror. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena detaljer och metallarmband.