Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Rainbow pop
Rainbow pop - 89

Rainbow pop

Storlek: FÖR BARN
Kategori: Accessoarer

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Smile pärlor olika färger med clear pärlor super fin 💕💖

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rainbow mix - Regnbågigt armband som finns i olika storlekar Armbandet är handgjort och har färgerna orange, gul, rosa, blå och grön! Skriv ditt mått runt handleden om du ska köpa 🌸
Pärl halsband rainbow - Armband i regnbågens färger 🌈✨️ Halsband 1: 120kr (med smile charms + lås)  Armband 2: 150kr (med vita & färgade pärlor)  Följ även på insta! @blueshop_tl
Pop Mart nyckelringsväska - Unik nyckelringsväska från Pop Mart. Den är köpt utomlands i frankrike så jag antar att det är en lafufu. Det är en secret som är mörkblå med fluffig päls. Den kommer med box men den har inget kort som bevisar att den är äkta. Lafufun kan vrida sitt huvud och har samma funktion som en labubu. Jag säljer den för jag har inte användning till den💗💗💗 Ni får gärna komma med förslag på priset!!!!
Pop it - Köpte för jättelänge sedan. Andvänd mycket men k bra skick
Rainbow hoops 🥰 - Jättefina handmade rainbow hoops🥰🌺🌺 . Finns även att få i andra färger 🥰 kolla även in hannashoops.com för mer produkter storlekar osv
Rainbow 🌈 earrings  - Earrings made from acrylic- light weight and colorful
Fortsätt i appen →