Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Örhängen små hoops med hjärtan i äkta silver från Glitter  - Små hoops med hängande hjärtan från Glitters barnavdelning. Jag som är vuxen har dock använt dom ändå! Använda ganska mycket, har blivit lite matta i färgen men annars inga fel.
Små hoops med kors i äkta silver från Glitter  - Örhängen i äkta silver från Glitter med kors. Använda en del. Fortfarande fint skick. Nypris 299 kr.
Glittriga örhängen i silver från Glitter - Snygga örhängen i äkta sterling silver 925 från Glitter. De har en rund, hängande design med glittrande stenar och ett detaljerat mönster.
Stjärnformade örhängen i äkta silver från Glitter - Säljer ett par stjärnformade örhängen i sterling silver 925 från Glitter. Snygg och modern design som passar perfekt för dig som gillar unika smycken. Örhängena är i blankt silver och har en cool, öppen stjärnform.
Glitter örhängen i sterling silver - Ett par snygga örhängen från Glitter i äkta sterling silver 925. De har en tvinnad design som reflekterar ljuset och ger fin glans. Perfekta att matcha med andra silversmycken för en stilren look. Ringen är ca 15mm stor
 Små örhängen silver  - Säljer ett par minimalistiska silvriga hoops örhängen i rund form. De är små och stilrena, perfekta för dig som gillar enkel och clean stil. Passar till alla tillfällen och är lätta att matcha med andra smycken.
Glitter silver örhängen  - Örhängen från glitter i drop down style med fjärilar 🦋  Äkta silver Nypris: 299 kr
Små örhängen i silver från Glitter
Små örhängen i silver från Glitter - 0

Små örhängen i silver från Glitter

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Glitter
Färg: Silver
Skick: Nytt skick

65 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par små kors formade örhängen i äkta sterling silver 925 från Glitter, dekorerade med cubic zirconia-stenar. Perfekta för dig som gillar diskreta och eleganta smycken i silver.

Amanda
Amanda
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använda, 18K guldpläterad och silverpläterad och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Silvrigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Dior halsband  - Bilderna visar ett halsband från Dior i guldton med bokstäver och en liten stjärndetalj.
Dior halsband i guld  - Helt nytt rostar inte, man kan bada och allt med det
Guldiga 6mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Armani klocka - 100 meters - Stål klocka från Armani.
Ancne mössa mörkblå - Säljer denna mörkblå acne mössan som passar perfekt till de kallare vinterdagarna ❄️