Alla kategorier > Mode > Accessoarer
örhängen
örhängen  - 89 örhängen  - 90

örhängen

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Glitter
Färg: Guld

120 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

jättecoola stjärn örhängen

moa
moa
(54)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Örhängen  - Ett oanvända par örhängen från Glitter. ✨️ Skriv vid frågor och funderingar!🤍🤍
Örhängen - Stud örhängen i guldfärg ✨Inga defekter
Örhängen  - Superfina örhängen från Glitter som är använda typ två gånger bilden är från förpackningen.  Om ni skulle ha några frågor är det bara att höra av er.
Örhängen - Guldiga stjärn-örhängen med ”kristaller” på, från Glitter. Använda 1 gång.
Örhängen  - Bilderna visar ett par glittriga örhängen i guldton med hängande strassdetaljer, men ingen väst finns med på bilderna. Använda 1 gång.
Örhänge  - Köpte för 250kr
Örhängen  - Säljer dessa jättefina örhängena eftersom de tyvärr aldrig kommer till användning längre. Köpte för ett speciellt tillfälle så bara använda 2 gånger. Silver men guldplätterat, köptes för 399 kr
Örhängen  - Säljer Dessa otroligt eleganta och söta örhängena. De är endast använda en gång, och är i fint skick. 🥰 köptes på glitter för 299 kr men säljer de nu för 90 kr
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
H svart läderbälte med H-spänne - Snyggt svart bälte från H i äkta läder med det ikoniska stora H-spännet i silverfärgad metall. Bältet levereras i original orange H-box och har vita kontrastsömmar längs kanterna för en exklusiv look.
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.