Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Halsband med kvinnosymbol och vingar
Halsband med kvinnosymbol och vingar - 89 Halsband med kvinnosymbol och vingar - 90 Halsband med kvinnosymbol och vingar - 91

Halsband med kvinnosymbol och vingar

Storlek: -
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver

69 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mer åt choker hållet så kortare kedja

Manda
Manda
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Halsband med vingar  - Halsband med vingar från glitter
Vinge halsband  - Säljer mitt coola halsband, det har rosats lite då jag har badat med halsbandet!😊
Silverfärgat halsband med vingar - Snyggt halsband i silverfärg med en detaljrik hängande vingeformad berlock, dekorerad med glittrande stenar. Kedjan är tunn och har ett klassiskt karbinlås. Perfekt för dig som gillar unika smycken med lite extra bling. Ej silver.
Halsband med hjärta och vingar - Snyggt halsband i silverfärg med ett gnistrande hjärta i mitten och små vingar på sidorna. Perfekt accessoar för dig som gillar unika detaljer och vill sticka ut lite extra.
Halsband med vingar - Ett silvrigt halsband med söta små vingar
Feminist Halsband med kvinnosymbol i silver - Stilrent halsband med en kvinnosymbol som hänge. Kedjan är justerbar 40-45 cm och berlocken är ca 1,2 x 0,8 centimeter. Silverimitation. Kedjan är tunn och smidig, och hänget har en enkel, modern design. Perfekt för att lyfta din look med en subtil statement-accessoar. 10% av det här köpet ger jag till kvinnojouren Karlskrona.
Fint halsband med hjärta och vingar! - Fint halsband i rostfritt stål med hjärta och vingar. Kedja medföljer. Mått hänge: 3 x 1,2 cm. Kedja: 50 cm. Nytt!
Silverhalsband med kvinnosymbol - Snyggt och stilrent silverhalsband med en kvinnosymbol som hänge. Perfekt för att bära till vardags eller som en subtil statement-piece. Kedjan är tunn och elegant, vilket gör den lätt att matcha med andra smycken. Ett måste för den som vill ha något unikt och meningsfullt.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Mörkblå Herme’s Bälte - Helt ny!!Mörkblå/Marinblå bälte
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Gucci keps - Helt ny blå Gucci keps. Finns fler spännande artiklar på profilen!!
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Chrome hearts glasögon  - Väldigt populära chrome hearts glasögon. Allt på bilderna tillkommer. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Loro piana keps - Snygg blå keps från Loro Piana Storm System med broderad logga framtill och metallmärke på sidan. Insidan har ett rutigt foder i beige, brunt och grönt. Kepsen har klassisk form och är tillverkad i ett slitstarkt syntetmaterial. Helt oanvänd då jag inte gillade passformen
Gucci bälte med orm - Snyggt Gucci bälte med orm. 85 i storlek med bältet är 100 cm. Du får med allt på bilden köpt i Stocholm. Bara säga till om du vill ha fler bilder