Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart mössa   - Supermysig svart mössa från Bik Bok i fluffigt material. HELT NY MED PRISLAPP
Svart stickad mössa - En enkel svart stickad mössa med ribbad struktur.
Mössa från Bikbok  - Gul mössa från Bikbok, aldrig använd och lappen är kvar. Nypris 199
Svart stickad mössa från Lindberg - Säljer en svart stickad mössa från Lindberg med diskret logga framtill och reflekterande detaljer. Mössan har en klassisk ribbad kant och är tillverkad i mjukt material som passar perfekt för kyliga dagar.
Orange mössa - Så snygg mössa från Bik Bok, perfekt för att bryta av en svart outfit nu till höst. Då den är supervarm och snygg är den använd en del, men finns inga tecken på slitage eller liknande. Köparen står för frakt! Meddela mig för vidare info eller frågor💜
GAME OVER stickad mössa
GAME OVER stickad mössa  - 89 GAME OVER stickad mössa  - 91

GAME OVER stickad mössa

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Bik Bok

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

mysig mössa med coola detaljer. Använd men fin, Köparen står för frakten!

Carolina Jerhov
Carolina Jerhov
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla