Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Maggiore s3 c1 - Maggiore s3 c1 limiterad  Helt oanvänd endast öppnad från kartong för bild Dust bag och original box ingår
Maggiore keps S3 C1 - Säljer min Maggiore-keps, limited edition. Kepsen, som är i bra skick, är justerbar med kardborreband i nacken. I köpet ingår även kartong samt dust bag i original. Kepsen kan skickas om köparen står för frakten.
Maggiore keps S3 C1 - Det är en maggiore keps som jag köpte direkt från hemsidan för 800 kronor när den släpptes. Jag har bara använt den (2-4 gånger inomhus inget utomhus så super bra skick!) Säljer till den med bäst bud. Oseriösa köpare uppskattas INTE. Inte mötas upp
MAGGIORE S3 C1 - Säljer min oanvända MAGGIORE S3 C1. ONESIZE, går ej att få tag på
Keps från Maggiore Limited Edition S3 C5 - Säljer en exklusiv keps från Maggiore. Kepsen är grå-blå framtill med ett svartvitt foto-tryck och har marinblå mesh baktill för extra ventilation. Justerbar rem baktill i läder för perfekt passform. Använd extremt försiktigt. Kommer i originalförpackning. Priset ej hugget i sten🙌Perfekt i sommar!
Maggiore S3 navykeps limited edition - Använd ett fåtal gånger. Keps från Maggiore S3 med navå-blå sammetsfront och beige mesh baktill. Framsidan har en modern konstpatch med motiv och broderad Maggiore-logga. Kepsen levereras med original dustbag och exklusiv svart box.
Maggiore S3 keps - Här har vi en Maggiore keps som är som är nästan knappt använd som jag tycker är väldigt fett den passar nästan in till allt.
Maggiore keps - MAGGIORE S2 C4. En brun velvet keps med en bild av Dean Martin på framsidan. Fin, exklusiv och i nyskick! Säljs med original förpackning, dvs tillhörande påse och box.  (Nypris 750kr)
MAGGIORE S3 C1 Keps
MAGGIORE S3 C1 Keps - 89 MAGGIORE S3 C1 Keps - 90 MAGGIORE S3 C1 Keps - 91

MAGGIORE S3 C1 Keps

Storlek: OneSize
Kategori: Accessoarer
Färg: Flerfärgad

950 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

MAGGIORE S3 C1 keps, helt oanvänd och kommer med original box och dustbag. Kepsen kostar 799.99kr vid launch men sålde slut på några minuter. Fraktas till hela Sverige

Vincent
Vincent
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Guldfärgat armband - Säljer ett stilrent armband från Saint Laurent i guldfärg med den klassiska YSL-loggan. Tunt kedjearmband med justerbar längd och liten bricka med Saint Laurent Paris ingraverat. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Mössa erbjudande - !!! SÄLJER ENDAST 1 FÖR DETTA PRIS DET ÄR ETT ERBJUDANDE!, först till kvarn!❗️, HELT NY SÅKLART
Bälte - Nytt bälte
Maria Nilsdotter halsband  - Jättefint men kommer inte till användning längre! Lite oxidation på halsbandet men går att putsa bort med en sådan duk. Längd 50cm💕
Gucci GG Supreme bälte med silverdetalj - Säljer ett klassiskt Gucci GG Supreme bälte med ikoniskt silverfärgat GG-spänne. Bältet är beige med brunt monogrammönster och har en lyxig känsla. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.