Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Zara keps
Zara keps - 89 Zara keps - 90

Zara keps

Storlek: M
Kategori: Accessoarer
Märke: Zara
Färg: Svart

129 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra skick. Sitter bra

Jonathan Ejermark
Jonathan Ejermark
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart zara keps med GG-mönster - Svart keps från Zara  med klassiskt GG-monogram över hela ytan och en snygg grön-röd rand på sidan. Justerbar rem bak i skinn och insida med märkning. Materialet är bomull och skinn, perfekt för dig som vill ha en lyxig streetstyle-accessoar.
Zara keps  - Röd Zara keps. Aldrig använd. 😊
Keps från Zara - Keps från Zara i storlek M
Keps  - Svart märkeskeps. Sälj vidare för att jag inte har nån nytta av den.
Zara keps  - Helt oanvänd keps ifrån Zara
 Keps -  keps som är justerbar. Det finns 1x utav denna modellen.
Keps - Kontakta mig vid eventuella frågor ❣️
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Kedjehalsband i guldfärg med fem droppformade vita pärlhängen. Halsbandet har en klassisk länkdesign och pärlorna ger en elegant touch. Perfekt för att lyfta din stil med en trendig accessoar.
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Maria Nilsdotter örhänge  - Säljer detta Maria Nilsdotter örhänge box o allt medföljer. Det är bara ETT örhänge!❤️
Svart keps från Fendi med FF-mönster - Säljer en svart keps från Fendi med det klassiska FF-monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm med svart kant och är tillverkad i tyg med exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig touch.
Hjärtformade pärlörhängen i guld - Snygga örhängen från WOS med hjärtformade pärlor i vitt och guldfärgade hoops. Perfekta för dig som vill ha en söt och trendig accessoar med en lyxig känsla. Materialet är metall och pärlimitation.