Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Ny Alexander McQueen make up bag
Ny Alexander McQueen make up bag - 89 Ny Alexander McQueen make up bag - 90 Ny Alexander McQueen make up bag - 91

Ny Alexander McQueen make up bag

Storlek: N/A
Kategori: Accessoarer
Färg: Grön

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin Alexander McQueen Make up bag (Storlek 18x12x7cm, så funkar som mini clutch). Kommer med kartongen så perfekt present. Kostar 2190kr i butik Mörkgrön

Astrid
Astrid
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nu Alexander McQueen korthållare - Korthållare i läder från Alexander McQueen. Aldrig använd.  Kommer med box och dustbag.
Alexander mcqueen armband - Rött armband från Alexander mcqueen
Alexander McQueen  - Alexander McQueen armband, sparsamt använd i fint skick!⭐️
Svarta solglasögon Alexander McQueen - Snygga solglasögon från Alexander McQueen med bred, fyrkantig båge i svart och mörkbrun sköldpaddsmönstrad plast. Glasen är mörka och sidorna har coola nitar som detalj. Perfekt accessoar för att lyfta din stil.
Alexander McQueen armband ❤️ - Säljer denna fina då den inte kommer till användning ❤️ jätte fint armband som är väldigt unikt och coolt ❤️ köptes här på Plick och man får med box och allt❤️ köptes för 1000kr men mitt pris är mellan 800kr-900kr
Alexander mcqueen armband  - Super fint guldigt armband från Alexander mcqueen❣️
Alexander McQueen svart armband - Interessekoll på mitt Alexander McQueen armband. Såå snyggt, har tecken på användning
Alexander McQueen armband 🤍 - Box och kvitto medkommer 🤎 Köpt för 2300 på Miinto, pris kan diskuteras, guld färgen har försvunnit lite annars i toppskick. Skriv till mig för att köpa! (Köp nu funkar inte)
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Maison Margiela silver armband - Stilrent armband i silverfärgad metall från Maison Margiela. Länkarna är robusta och låset har det ikoniska numermönstret ingraverat. Perfekt accessoar för dig som gillar minimalistisk och modern design med en twist.
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm