Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Louis Vuitton mössa - Inte så ny men väldigt bra skick o knappt täcken på användning
Louis vuitton mössa - Louis vuitton petit damier mössa i färgen ljusblå. Kommer med kvitto, låda och påsen. Lådan är skadad annars är allt annat i bra skick
Louis Vuitton Mössa - Snygg ÄKTA grå mössa från Louis Vuitton med ett klassiskt rutigt mönster. Mössan har en uppvikt kant och är perfekt för kyligare dagar. Den är tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm passform.
Louis Vuitton mössa - Snygg grå mössa från Louis Vuitton med klassiskt rutmönster. Mössan har en ribbad kant och en diskret logotypplatta framtill. Perfekt för att hålla stilen i kallare väder.
Lui Vuitton mössa  - Säljer en helt ny mössa, aldrig använt den. Säljer den för 1050 om du har några frågor är det bara att höra av sig.
Louis Vuitton mössa - Snygg grå mössa från Louis Vuitton med diskret rutmönster och ribbad kant. Märkesplakett framtill och tillverkad i 100% ull. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och stilren look under kyliga dagar.
Grå mössa från Louis Vuitton - Snygg grå mössa från Louis Vuitton. Köpt för mindre än 1 månad sen i Louis vuitton i Stockholm. Mössan är använd fåtal gånger och finns inga tecken på användning. Kvitto finns.Priset är ej hugget i sten
Louis Vuitton mössa och halsduk - Båda är i bra skick, kan säljas separat men helst tillsammans. Skriv vid frågor 🙌
Louie vuitton mössa!
Louie vuitton mössa! - 89 Louie vuitton mössa! - 90

Louie vuitton mössa!

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grå louie vuitton mössa! Aldrig använt, Inga skador och är fräsch och bra skick! Mer info i pm! Swish✅ fraktar📦

Joachim Segerholm
Joachim Segerholm
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Ioaku Berry pearl sparkle maxi ring - Säljer min Ioaku ring då den inte kommer till användning, ringen är i silver och rosa. Ingen storlek då den är justerbar!! Nypris : 700kr pris går att diskuteras
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Snygga örhängen med pärlor och spikes - Unika örhängen i både silver och guld med glittrande detaljer, pärlor och coola spikes. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy och trendig stil. Hängs på örat med rund ring och har en mix av bling och pärlemor.
Grön och guld  Clic  armband - Säljer ett  Clic armband i guld med gröna paneler och den ikoniska -detaljen framtill. Armbandet har en stilren och modern design med blank finish och är tillverkat i metall med emalj. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Halsband med pärlor  - Handgjort kedjehalsband med pärlor. Kedjan är 7mm bred och 45cm lång. Allt i rostfritt stål förutom pärlorna. Fast pris satt efter materialkostnader och tillverkning. Köp gärna via köp nu, snabb leverans.