Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Seiko Datejust med grön urtavla - Säljer en stilren Seiko Oyster Perpetual Datejust med grön urtavla och silverfärgat armband i metall. Klockan har klassisk rund form, räfflad bezel och datumvisning med förstoring. Länken är polerad och har en snygg låsning. Automatisk rörelse syns genom bakboetten.
Seiko Mod - En riktig snygg Seiko Mod Klockan har en robust länkarmband i silver och tydliga markeringar på urtavlan. Perfekt för både vardag och fest! Rörelsen är NH35 automatic (Japan).
Seiko mod klocka med blå urtavla - Säljer min Seiko mod-klocka som är byggd i stil med en Datejust. Den har en elegant mörkblå/marinblå urtavla och ett klassiskt Jubilee-armband som ger en riktigt tidlös känsla. Klockan är 39 mm i diameter och har självlysande visare samt tim- och minutmarkeringar, vilket gör den lätt att läsa även i mörker. Den har använts i några veckor, med endast något enstaka litet spår av användning. Seiko NH35A urverk. Klockan levereras med en box och fungerar felfritt.
Seiko Mod-Grön armbandsklocka med silverlänk - Stilren armbandsklocka med grön urtavla och arabiska siffror. Klockan har en silverfärgad länk i metall och datumvisning vid klockan tre. Automatisk rörelse synlig på baksidan genom glas. Seiko Mod helt ny en liten Box tillkommer.
Seiko Arabic Dial Mod - OBS: Förstorings glaset som är vid datumet saknas. Seiko Arabic Dial Mod 36mm med grön urtavla. Alla länkar ingår dvs att storlek går att justera till rätt storlek.  Skick: 9/10
Silverfärgad Riccoco klocka med arabisk urtavla - Stilren klocka från Riccoco med silverfärgat armband i metall och mörkgrön urtavla. Urtavlan har arabiska siffror och datumvisning. Klassisk rund form och länkarmband som ger en cool vibe. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut med din accessoar.
Silverfärgat halsband med arabisk berlock - Snyggt halsband i silverfärg med en unik berlock i arabisk stil. Kedjan är tunn och stilren, och berlocken har en cool form som sticker ut. Perfekt för dig som vill ha något personligt och annorlunda i din smyckessamling.
Seiko mod ”daydate” - Säljer denna Seiko mod daydate. Rose jubilee länk. Full länk. 40mm. Open caseback.
Seiko Mod med Arabisk urtavla Black Friday
Seiko Mod med Arabisk urtavla Black Friday  - 0 Seiko Mod med Arabisk urtavla Black Friday  - 1

Seiko Mod med Arabisk urtavla Black Friday

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver
Skick: Nytt skick

1499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilren Seiko Mod med silverfärgat armband i metall och klassisk rund urtavla. Urtavlan är vit med arabiska siffror och har en snygg räfflad kant runt boetten. Automatisk rörelse och robust länkarmband ger en lyxig känsla. Alla länkar+box tillkommer självklart vid köp‼️🙌

DonVertín
DonVertín
(60)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla