Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart skärp från Salvatore Ferragamo - Säljer ett svart skärp från Salvatore Ferragamo med ikoniskt dubbel-Gancio-spänne i silverfärgad metall. Skärpet är stilrent och tillverkat i slätt skinn, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Svart skärp från Salvatore Ferragamo - Stilrent svart skärp från Salvatore Ferragamo. I storlek 110cm. Helt nytt oanvänt. Bältet har en klassisk, slät design med lätt textur på lädret och levereras med originalförpackning och dustbag.
Svart och brunt skärp från Salvatore Ferragamo - Snyggt bälte från Salvatore Ferragamo i svart och brunt skinn med ikoniskt dubbel-Gancini spänne i svart metall. Bältet har stilren design och präglad logga på insidan. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch. (Lite söndrig på insidan, inget som märks)
Svart bälte från Salvatore Ferragamo - Exklusivt svart bälte från Salvatore Ferragamo med en stilren, blank silverfärgad spänne i deras ikoniska Gancini-design. Bältet är tillverkat i äkta skinn med en lätt texturerad yta och har en klassisk, rak form. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med italiensk touch. Priset kan diskuteras
Svart bälte  från Salvatore Ferragamo - Säljer ett svart skärp från Salvatore Ferragamo med elegant guldfärgat spänne. Skärpet kommer i originalförpackning med röd presentpåse och ask. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Salvatore Ferragamo bälte  - Bältet passar till alla olika stilar, oanvänd , väldigt unik  pris kan diskuteras
Salvatore Ferragamo bälte - Säljer ett svart bälte från Salvatore Ferragamo med en ikonisk silverfärgad spänne. Skärpet är i storlek 42/105. Kommer med originalförpackning. Tyvärr inget kvitto men köpt från miinto. Billigare vid snabb affär
Salvatore ferragamo Solglasögon SF 278s - Nypris var 2400 kr, Säljer mina snygga solglasögon i klassisk pilotmodell med svarta glas och silvrig metallram. Skalmarna är svarta med tunna detaljer och näskuddar för extra komfort. Kommer i ett svart fodral. Svarta pilotbågar med silvrig metallram
Svart skärp från Salvatore Ferragamo
Svart skärp från Salvatore Ferragamo - 0

Svart skärp från Salvatore Ferragamo

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snyggt svart bälte från Salvatore Ferragamo med en ikonisk, stor silverspänne i metall. Bältet är tillverkat i slätt skinn och har en stilren, klassisk design som passar till jeans eller kostym. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.

A4230
A4230
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjorda
Louis Vuitton 💖 - Säljer en snygg handväska från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har ljusa handtag och detaljer i skinn, samt guldfärgade metalldetaljer och dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och har en stilren, rundad form.
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Rutig Burberry bälte med guldfärgat spänne - Säljer ett snyggt Burberry bälte med klassiskt rutig design i beige, rött och brunt. Bältet har ett stort guldfärgat spänne med Burberrys ikoniska B-logga. Insidan är svart och materialet känns lyxigt och robust.
Silvrig ring med nitar - Ring från Edblad med nitar, skulle inte säga den har några tydliga tecken på användning men är använd fåtal gånger, storlek 19,50 som motsvarar L-XL
Silverfärgad blå klocka x Doventi  - 🌟 Doventi - Helt ny och oanvänd klocka i toppskick!  🎁 Levereras komplett med originalbox. ✨ Perfekt skick, garanterat utan defekter. ⚙️ Enkel justering för optimal passform. 🚀 Snabb leverans samma dag – direkt till dig!
Armband  - Några finns i silver