Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Silverfärgad klocka  - Elegant silverfärgad klocka med rektangulär urtavla och romerska siffror. Klockan har en länkarmband och dekorativa stenar runt urtavlan. Perfekt för en stilren look. ❤️ köpt för 1200kr
Silverfärgad klocka  - Stilren silverfärgad klocka med metallarmband och glittrande stenar runt urtavlan. Urtavlan är ljus med flera små visare och tydliga siffror. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Silverfärgad klocka  - Stilren klocka, skick 8/10 använd få gånger, skriv för fler bilder eller andra frågor, pris kan disskuteras
Silverfärgad klocka  - Snygg och stilren klocka med silverfärgad länk och svart urtavla. Klockan har tydliga markeringar och en vridbar bezel. Perfekt för den som gillar en klassisk look. Klockan är helt ny och oanvänd.
Silverfärgad Klocka  - Stilren klocka med silverfärgat armband i metall och klassisk rund urtavla. Urtavlan har romerska siffror och datumvisning. Perfekt accessoar för dig som vill ha en tidlös look.
Silverfärgad klocka - Stilren klocka från Regal med rund silverfärgad urtavla och matchande metallarmband. Urtavlan har minimalistisk design med tydliga markeringar och smala visare. Perfekt accessoar för dig som gillar en klassisk look.
Silverfärgad klocka från Poedagar - Stilren klocka från Poedagar med silverfärgad länk i metall och mörkblå urtavla. Klockan har minimalistisk design med tydliga index och levereras i originalask. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk och modern stil.
Closett11

Silverfärgad klocka med tachymeter

Storlek: no size
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple
Färg: Silver

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg silverfärgad klocka med tachymeter runt urtavlan. Klockan har en robust metallarmband och en detaljerad urtavla med flera små urtavlor inuti. Perfekt för både vardag och fest! Extra länkar medföljer för justering av storleken.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
ChocoNight(XS);Meidum Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i brunt och beige med coola mönster, vita detaljer och guldiga dekorationer. Mix av handmålademönster, prickar och stjärnor. Kommer i storlek  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm . Perfekt för dig som vill ha unika naglar utan att gå till salong.
Guldhalsband med bokstav A Maria Nilsdotter - .Guldpläterat halsband från Maria Nilsdotter. Kedjan är 45cm lång. Materialet under pläderingen är silver. Pläderingen är något nött. Kommer med ask.
Armband med nitar i guld, 2-pack - Två smala armband i läder, ett i ljusrosa och ett i svart, med coola fyrkantiga guldfärgade nitar längs hela bandet. Båda har guldfärgat spänne och detaljer. Perfekt accessoar för att ge din outfit en edgy vibe.
halsband med pärlor -  halsband i rostfritt stål med droppformade vita pärlor. pris kan diskuteras 🥰
Halband med pärlor  - Kedje halsband med pärlor i silver ❣️ Finns i guld! 💛