Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fluffig mössa - Fluffig glad mössa med långa armar som man kan använda som vantar. 😁 One size.
Mössa  - Mössa till vintern. Glasögonen kan man inte se igenom utan de är bara för design, har ingen användning så.
Cosplay horn  - Säljer mina cosplay horn köparen står för frakt de blir 29+ frakt (15)
Ljus mössa - En varm och mysig mössa med öronlappar. Mössan är i en ljus färg med ett mönster på toppen. Den har en pälskant runt om och en snodd att dra åt under hakan.
Vit mössa - Vit mössa med faux fur boll på toppen. Supermysig och söt! Endast använd ett fåtal gånger, så i bra skick.  Stretchigt material.
Mössa - Helt ny!
mössa med horn
mössa med horn - 89 mössa med horn - 90 mössa med horn - 91

mössa med horn

Storlek: -
Kategori: Accessoarer
Märke:
Färg: Vit

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

snygg mössa med horn köp på plick för 300kr. Specialdesignad med röda rhinestones mm. Aldrig använd

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →