Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Silver klocka
Silver klocka  - 0 Silver klocka  - 1 Silver klocka  - 2 Silver klocka  - 3 Silver klocka  - 4

Silver klocka

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver
Skick: Mycket bra skick

600 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

En stilren silver klocka från Ivy n Rose, köpt på ur&penn! Lite repig på undersidan av klockan (se bild 5) men inget som syns vid användning👍 Nypris 1299kr🎉

Alva Hallblom
Alva Hallblom
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Silver klocka  - En jättefin silverklocka med stenar. Den är använd en gång och är i nytt skick. Har fått den i och vet ej därför vart den kommer ifrån! Den är vattentålig
Silver klocka  - Silver klocka från Ivy n Rox, köpt på ur&penn. Köpte den för ca ett år sedan för 999kr, men har köpt en ny därför används denna inte lika ofta😊 boxen till klockan och extra delar kommer med ifall man vi förlänga klockan! Skriv för fler frågor!😊❤️
Silver klocka - Anna field äkta silverklocka, super fin, knappt använd. Säljer eftersom jag gått över till guld smycken💞
Silver klocka - Säljer min silver klocka då den inte kommer till användning längre 💕💕 Köptes för ca 700 men mitt pris är runt 500-400, pris kan diskuteras 🔥💕
Silver klocka  - Helt oanvänd klocka med justerbart armband och nytt batteri. Den är gjort av 100% rostfrittstål. Armbandet justera du lätt hemma med hjälp av en nål.
Silver klocka  - Säljer denna silver/vita klockan som är helt oanvänd med lapp kvar! Den är från regal och köptes för 300kr.
silver klocka - superfin klocka som tyvärr inte kommer till användning ❤️❤️
Silver klocka - Super fin klocka som jag säljer då den inte kommer till andvändning💕ord pris är runt 500💕det finns ingen direkt storlek,  då du får med små delar som du kan göra klockan större eller mindre med i butiken ur o penn😊💕
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
H svart läderbälte med H-spänne - Snyggt svart bälte från H i äkta läder med det ikoniska stora H-spännet i silverfärgad metall. Bältet levereras i original orange H-box och har vita kontrastsömmar längs kanterna för en exklusiv look.
Guldigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!