Alla kategorier > Accessoarer
Guldiga ringar från Muli
Guldiga ringar från Muli - 89 Guldiga ringar från Muli - 90 Guldiga ringar från Muli - 91

Guldiga ringar från Muli

Storlek: 16-18
Kategori: Accessoarer
Färg: Guld

250 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Två guldiga ringar från Muli. Den ena lite större med stenar (storlek 18) och den andra lite smalare (Storlek 16). I princip i nyskick. Säljer båda tillsammans för 400kr.

Linette
Linette
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Guld armband från muli - Snyggt och minimalistiskt armring i 18k guld från Muli. Armbandet har en öppen design och är stilrent utan extra dekorationer, vilket gör det lätt att matcha med andra smycken. Perfekt för dig som gillar enkel och modern stil.
MULI 18k guld pläterat armband helt nytt - Snyggt och minimalistiskt armband i guldfärgad metall. Armbandet är stelt och öppet, vilket gör det lätt att ta på och av. Den blanka ytan ger en stilren look som passar till många olika outfits. Perfekt för dig som gillar enkel och modern design.
Guld ring  - Ny
Guld ringar - Helt ny Guld färgad ring i rostfritt stål. Finns i storlek 7,8  Styck pris 250 kr, 3 stycken för 500 kr.
Guld ringar - Helt nya jättefina ringar💖Endast testade, i storlek S. Två stycken borta.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldfärgat halsband med pärlor Edblad - Stilrent halsband från Edblad med tunn guldfärgad kedja och oregelbundna vita pärlor längs hela kedjan. Levereras i original ask och är aldrig använd.
Acne mössa svart  - Hej! Säljer nu min knappt använda acne mössa som är mest intill helt ny, den är i storlek one size/vuxen🥰
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” Necklace inspired - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
L bälte  - Snyggt storlek 110 cm kom med frågor 😀
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Handgjorda piprensarblommor - 💛💛