Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Värmeborste - En bra och fungerande värmeborste, för att få plattat hår. Väl använd, fungerar toppen.  Har haft den i några år, men kommer inte längre till användning. (Kartongen finns ej kvar)
Värmeborste - Fin värmeborste från bybyliss. Fick två  i julklapp så har endast öppnat och kollat på den 🫶 Kostade typ 600-700kr och säljer för 550kr ingen frakt
Värmeborste  - En värme borste i rosa som har 205 grader som Max grad och blir varm på 1 min  Köpt för 500kr säljer för 190kr
Värmeborste - Säljer min värmeborste då jag endast använt den 1 gång. Alla tillbehör ingår. Skriv för egna bilder. Nypris 499kr
Rosa värmeborste från ghd - Säljer en rosa värmeborste från ghd, modell Glide. Perfekt för att snabbt och enkelt styla håret. Kommer med en matchande rosa förvaringsväska. Sladden är lång och flexibel för smidig användning. Endast använd 2 gånger så säljer pga att jag fick en annan hårstyler i present! Temperaturen är 185 grader.
Värmeborste - En ny stor värmeborste från rusta. Förstod aldrig hur man skulle använda den så därför säljer jag den nu. Använd en gång och självklart rengjord☺️
Värmeborste - En bra värmeborste för bra pris. (Vanligt pris - 345kr) Tycker den funkar super bra, jag har lockigt hår och fixat mitt hår bra. Använt 2 gånger men slutade använda den🩷
Värmeborste - Den populära värmeborste! Fick i julklapp så endast testad! ❤️
Värmeborste
Värmeborste  - 89

Värmeborste

Storlek: 38mm
Kategori: Accessoarer
Färg: Rosa

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en värmeborste från remington. Kommer inte till någon användning, inte använd på ett år ligger bara här hemma! Skriv för mer bilder:)

saga lindblom
saga lindblom
(19)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Guldfärgat armband - Säljer ett stilrent armband från Saint Laurent i guldfärg med den klassiska YSL-loggan. Tunt kedjearmband med justerbar längd och liten bricka med Saint Laurent Paris ingraverat. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Guldpläterat  9 mm bred halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjorda
Kedjehalsband med pärlor  - Jättefint kedjehalsband med pärlor köpt på plick, knappt använt då jag är silver person🩷 Lånade bilder och hör av er om ni vill ha egna bilder eller frågor osv💕
Maria Nilsdotter halsband  - Jättefint men kommer inte till användning längre! Lite oxidation på halsbandet men går att putsa bort med en sådan duk. Längd 50cm💕
He svart läderbälte med H-spänne - Säljer ett svart läderbälte från H med det ikoniska silvriga H-spännet. Bältet kommer i original orange H-box och med tillhörande certifikat. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Grå Moncler mössa med ränder - Snygg grå ribbstickad mössa från Moncler med klassiska röda, vita och marinblå ränder på uppviket. Mössan har Moncler-logga framtill och är tillverkad i mjukt material som känns lyxigt. Perfekt accessoar för dig som vill ha en stilren och trendig look.