Alla kategorier > Accessoarer
Berlocker
Berlocker  - 89

Berlocker

Storlek: -
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver

90 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Berlocker i äkta silver. Säljs styckvis 90kr styck

Jenniferga01
Jenniferga01
(25)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Berlock - Fin berlock i silver med bokstaven F från ur och penn
Berlock  - Cool döskalle berlock, man kan både ha det som örhänge och halsband☀️👼🏼köpt i spanien
Berlocker - Berlocker i bra skick skriv för mer information 😊
Berlocker - Berlock och en påse äkta sötvattespärlor för smyckestillverkning🖤
berlocker  - FRAKTEN KOSTAR 15kr! Säljer dessa bokstavs berlocker⭐️ finns 1 av varje så de är först till kvarn som gäller💕 skriv privat om du vill veta vilka som finns kvar!!! OBS kedja ingår tyvärr inte
Berlock  - Silver berlock, aldrig använd då jag använder guld.
Berlock - Silver berlock som föreställer en stjärna. Den är lite rostig men inget som syns på långt hål. Köpt för 98 kr på guldfynd.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgat halsband med pärlor Edblad - Stilrent halsband från Edblad med tunn guldfärgad kedja och oregelbundna vita pärlor längs hela kedjan. Levereras i original ask och är aldrig använd.
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
L bälte  - Snyggt storlek 110 cm kom med frågor 😀
Pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Handgjorda piprensarblommor - 💛💛