Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Dsquared mössa
Dsquared mössa  - 89 Dsquared mössa  - 90

Dsquared mössa

Storlek: INGEN
Kategori: Accessoarer

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej. En super fin D2 mössa i riktigt bra skicka. Köptes på NK för ca 3 månader sedan. (Har kvitto och allt med) inget fast pris men köptes för 750kr och tänker mig runt 500-600 😀. Skriv privat för frågor svarar oftast inom 30 min, så man behöver inte vänta så länge.

Theo
Theo
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dsquared keps - Dsquared keps införskaffad i somras Skick: 8,5/10
Dsquared keps - Skicket är bra men som ni ser på bilderna är den lite solblekt men inget som syns i verkligheten särskilt mycket. Givetvis äkta! Köpt på garmsmarket. Vid frågor är det bara att höra av sig, Kan diskutera priset!
Dsquared keps - Dsquared keps använd bara ett fåtal gånger, finns tyvärr inget kvitto men köpt på johnells för ett år sen
Dsquared Ring  - En ring från Dsquared som är köpt från NK i Göteborg, Knappt använd.  Negativt: En av kristallerna har ramlat av på undersidan av ringen, men syns ej när man har på sig den se (bild 2)  Skriv om ni undrar något 🙃  Köptes för 1299kr Säljes för 700kr
Dsquared bälte - Ovanligt y2k Dsquared bälte i kalvläder, pris på eBay ligger mellan 1500-2000 kr
Dsquared keps - Säljer min Dsquared 2 keps för att jag inte riktigt gillar den pågrund av passform. Köptes på farfetched i våras för 1400 kr. RIKTIG har bevis
Dsquared keps - Dsquared keps hyfsat använd.
Dsquared Icon keps   - Snygg svart keps med texten 'ICON' broderad framtill. Kepsen har en justerbar rem baktill för perfekt passform. Perfekt för en cool och avslappnad stil. Nypris 1000 kr lite dammig på bilderna men extremt fin keps och inte använd mycket alls därför den ser ut så
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Gucci keps - Helt ny blå Gucci keps. Finns fler spännande artiklar på profilen!!
Mörkblå Herme’s Bälte - Helt ny!Mörkblå
Patek Philip Nautilus  - Brand new Patek Philip green dial Nautilus with whole sets. Automatic mechanical watch, 41mm dial diameter, butterfly clasp. Best quality. Dm for more watches.
L-bälte svart/grå - Snyggt bälte i svart och grått damier-mönster med stor logga i silver som spänne. Bältet är gjort i läder och har en klassisk, stilren look som passar till jeans eller kostymbyxor.
Mörkblå Herme’s Bälte - Helt ny!!Mörkblå/Marinblå bälte
En riktigt skön mössa  - En riktigt stilren mössa som är skön