Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Bvaldi Calypso klocka i stål
Bvaldi Calypso klocka i stål - 0 Bvaldi Calypso klocka i stål - 1 Bvaldi Calypso klocka i stål - 2 Bvaldi Calypso klocka i stål - 3 Bvaldi Calypso klocka i stål - 4

Bvaldi Calypso klocka i stål

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple
Färg: Silver
Skick: Mycket bra skick

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg Bvaldi Calypso klocka med grön urtavla och datumvisning. Boetten är åttakantig och armbandet är i borstat silverfärgat stål med viklås. Klockan har stilrena index och en modern design som sticker ut på handleden.

Fayez Tlas
Fayez Tlas
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
 Klocka stål -  Den är mycket bra skick det behövs bara byta batteri
 silverfärgad klocka i stål - Stilren klocka från med silverfärgat armband i rostfritt stål och mörkblå urtavla. Klockan har dag- och datumvisning, klassisk rund boett och tydliga indexmarkeringar. Perfekt accessoar för dig som gillar en clean och modern look.
Armani Exchange AX1720 klocka i stål - Snygg klocka från Armani Exchange, modell AX1720, nypris 2400. Sparsamt använd och den fungerar perfekt.
Tissot silverfärgad klocka i stål - Stilren klocka från Tissot med rund urtavla i silver och matchande länkarmband i rostfritt stål. Klockan har minimalistisk design med tydliga index och datumvisning. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk och clean stil.
Emporio Armani klocka i stål - Snygg Emporio Armani klocka med silverfärgad länk i rostfritt stål och svart urtavla. Klockan har tre mindre urtavlor, datumvisning och klassisk logga upptill. Denna är oanvänd och i perfekt skick. Priset går att diskutera!
Hugo Boss kronograf klocka i stål - Snygg kronografklocka från Hugo Boss med blå urtavla och silverfärgade detaljer. Länken är i rostfritt stål och boetten har en rund form. Klockan har tre subdials, datumvisning och tydliga markeringar runt urtavlan. Perfekt accessoar för dig som gillar stilren design.
Silverfärgad skeletonklocka i stål - Stilren klocka med genomskinlig urtavla där du ser hela det mekaniska urverket. Boetten är åttakantig och armbandet är i borstat stål. Klockan har en cool, industriell vibe och passar dig som gillar detaljer och teknik.
Maserati automatisk klocka i stål - Snygg automatisk klocka från Maserati med svart urtavla och datumvisning. Köpte den i början av november 2025. Funkar felfritt, bara hittade en annan klocka jag gillade mer.  Klockan har en robust länk i silverfärgat stål och levereras i originalbox med extra länkbitar. Sportig design med tydliga siffror på vridringen och Maserati-logga på urtavlan. Du får med alla storlekar, så du kan ändra ifall du vill. Kvittot kommer med så att du vet att du har fått ett bra pris för klockan.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
Role Black Dial Day-Date  - Brand new Role Day-Date. Automatic movement. Best quality. Dial size 41mm. quick deal with serious buyers😊 Fast shipping. Also other role watches. Dm for more.
FrenchGold (XS);Medium Almond - Säljer ett set handgjorda press-on naglar i en medium almondform med nude bas och vit handmålad fransk tipp. Dekorerade med guldrosetter, pärlor och små guldfärgade kulor. Naglarna finns i XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm, och är perfekta för att ge en glam touch till din look.
Rosa Gucci keps med GG-mönster - Säljer en snygg rosa keps från Gucci med det klassiska GG-mönstret över hela kepsen. Justerbar rem baktill i rosa och insida i ljus bomull. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
Diesel bälte  - Riktigt snyggt bälte, svart färg, utmärkt skick
BabyShoujo (S);Medium Almond - Säljer ett set med handgjorda press-on naglar i ljusrosa och pärlemor med holografiska detaljer. Naglarna har 3D dekorationer som rosetter, blommor, hjärtan och strass i silver och rosa. Formen är almond och materialet är akryl. Perfekt för dig som vill ha extra glam.