Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Orange stjärnformade örhängen
Orange stjärnformade örhängen - 0 Orange stjärnformade örhängen - 1

Orange stjärnformade örhängen

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Skick: Nytt skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygga orange stjärnformade örhängen i trä, med clips. Perfekta för att ge en färgklick till din outfit. De är lätta att sätta på och ta av, vilket gör dem bekväma att bära hela dagen.

Cathy Rundqvist
Cathy Rundqvist
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Orange björngodis örhängen - Handgjorda söta örhängen med hängen formade som orangea gelégodisbjörnar. Hängena är gjorda i plast och sitter på silvriga krokar. Perfekta för dig som gillar lekfulla och färgglada accessoarer. Frakt 22-100kr. Kontakta mig om du vill köpa eller har frågor.
Stjärnformade örhängen i orange och svart (clips) - Snygga stjärnformade örhängen i trä, med en iögonfallande design i orange och svart. Perfekta för att ge en färgklick till din outfit. Örhängena har en clip-on funktion vilket gör dem enkla att använda utan hål i öronen.
Orange örhängen - Ett par runda, orange örhängen. De är i en enkel och modern design, perfekta för att lägga till en färgklick till din outfit.
Stjärnformade örhängen från Edblad  - Snygga örhängen i form av stjärnor i blankt silverfärgat material. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och trendig stil. Passar till alla tillfällen och är lätta att matcha med andra smycken.
 stjärnformade örhängen guld - Supersnygga stjärnformade örhängen  i guld med glittrande stenar Perfekta för dig som vill sticka ut och addera lite extra bling till din look.
Stjärnformade örhängen med pärlor - Snygga och unika örhängen med stjärnformade detaljer. Perfekta för att ge en extra touch till din outfit! I sterling silver✨
Guldiga stjärnformade örhängen - Snygga små örhängen i form av stjärnor i guldig färg. Perfekta för dig som vill ha en enkel men ändå cool detalj till din look. Stiftmodell som sitter bekvämt hela dagen. Kommer från Edblad, nypris 249.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
Role Black Dial Day-Date  - Brand new Role Day-Date. Automatic movement. Best quality. Dial size 41mm. quick deal with serious buyers😊 Fast shipping. Also other role watches. Dm for more.
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
FrenchGold (XS);Medium Almond - Säljer ett set handgjorda press-on naglar i en medium almondform med nude bas och vit handmålad fransk tipp. Dekorerade med guldrosetter, pärlor och små guldfärgade kulor. Naglarna finns i XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm, och är perfekta för att ge en glam touch till din look.
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
Rosa Gucci keps med GG-mönster - Säljer en snygg rosa keps från Gucci med det klassiska GG-mönstret över hela kepsen. Justerbar rem baktill i rosa och insida i ljus bomull. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
GlitteryHearts (XS);Medium Almond - Set med handgjorda press-on naglar i rosa och silverglittrigcateye , korean blush med charms i form av hjärtan och 3D nailart i swirl-mönster. Naglarna har en medium almondform och skimrande finish med holografiska detaljer. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm