Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Hugo Boss klocka
Hugo Boss klocka - 89 Hugo Boss klocka - 90 Hugo Boss klocka - 91

Hugo Boss klocka

Storlek: One size
Kategori: Accessoarer
Märke: Boss
Färg: Guld

5000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En helt ny hugo boss klocka som är knappt använd med garanti säljs.

Khalid Dirki
Khalid Dirki
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Guldfärgad/svart klocka från HUGO BOSS - Stilren guldfärgad klocka från BOSS med metallarmband och grå urtavla. Klockan har tre mindre urtavlor och tydliga markeringar. Länken är robust och har BOSS-logga på spännet. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design. (Malmö)
Guldfärgad klocka från BOSS - Snygg guldfärgad klocka från BOSS med svart urtavla och flera sub-dials. Armbandet är i metall och har en elegant design. Perfekt för att ge en lyxig touch till din stil. Helt nytt och kommer med tagen och plasten bakom urtavlan aldrig använt nypris 6200:- priset kan diskuteras vid snabb och smidig affär
Guldfärgad klocka från BOSS - Stilren guldfärgad klocka från BOSS med blå  urtavla och guldiga detaljer. Klockan har länkarmband i metall, två subdials och datumvisning. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk och lyxig stil.  Klockan är som ny, använd max 5 gånger.
Hugo Boss Klocka - Säljer nu mina fina Hugo boss klocka som inte längre kommer till användning. Perfekt för julklapp och fraktar dagen man köper. Mycket bra skick
Hugo Boss keps - Tja,   Håller på och rensar min garderob. Denna kepsen kommer inte mer till användning och därav försöker jag sälja den billigt. Kepsen är använd men är hyfsat/okej skick. Stolek - 56, alltså barn storlek. MVH Hugo, vid fler frågor/bilder vänligen hör av dig.
Klocka från Boss - Snygg Boss klocka i bra skick. Den är använd och har några små spår av vardagligt bruk, men inget som syns tydligt om man inte tittar riktigt nära. Fungerar perfekt och ser fortfarande riktigt fin ut. Levereras med originalförpackning och extra länkbitar.
Silverfärgad klocka från Boss - Snygg och stilren silverfärgad klocka från Boss med metallarmband och flera urtavlor. Klockan har en klassisk design med tydliga markeringar och en robust känsla. Perfekt för den som gillar en elegant accessoar. Klockan är perfekt för den som vill sticka ut jämfört med andra. Klockan säljs för 900 kr
Stilren silverfärgad BOSS klocka - Säljer en snygg och stilren klocka från BOSS i silverfärgat rostfritt stål. Klockan har en klassisk länkarmband, kronograf-funktion och datumvisning. Kommer med originalbox, extra länkar och svart BOSS-påse. Perfekt accessoar för dig som gillar en clean look. Använd 1 gång
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Silverarmband med vita pärlor - Snyggt armband i silverfärgad metall med dubbla tunna kedjor och vita pärlor. Armbandet har en stilren och elegant design som passar till både vardag och fest! Obs: boxen på bilden följer inte med!
Guldarmband Caroline Svedbom - Snyggt och stilrent armband från Caroline Svedbom i gul med två gnistrande kristaller i ändarna. Öppen design som gör det lätt att ta på och av. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lite extra bling. Använt 1 gång!
Mörkblått H läderbälte med H-spänne - Snyggt mörkblått bälte med ett H i äkta läder med det ikoniska H-spännet i borstat metall. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit och ge en exklusiv touch. Passar till jeans eller kostymbyxor och är ett måste för dig som gillar stilrena detaljer. Anbänt 1-2 gånger
Bälte  - Riktig snygg bälte. Man kan vända på den så att den blir svart och guld
Silvrig ring med nitar - Super snygg ring med nitar från Edblad, storlek 16.00/xs. Håller på att byta alla smycken till guld därav säljer jag nu alla silver smycken jag har kvar:)
Skidglasögon  - Skidglasögon