Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Pärlade ringar
Pärlade ringar - 89 Pärlade ringar - 90 Pärlade ringar - 91

Pärlade ringar

Storlek: DU VÄLJER
Kategori: Accessoarer

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ringar av tråd och pärlor, massa olika färger går att beställa, upp till 3 färger per ring:-)✨

Frida Rapphed
Frida Rapphed
(60)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Guldfärgad ring med pärlor - Superfin guldfärgad ring med en rad vita pärlor på ovansidan. Ringen har en elegant och trendig design som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lite extra bling.
Silvriga ringar med gröna pärlor - Trendiga silvriga ringar med gröna pärlor! Olika designer och storlekar finns🥰 pris varierar från 19-29 kr! (Få finns kvar!)🌲💚✨
Pärlade ringar - Säljer ringar som jag pärlat själv💓💓 Kom gärna med egna förslag på färg å design:) Pris för en ring med bara små pärlor: 10kr, pris för en med blommor eller annan design: 15kr. Frakt tillkommer på 13kr🥰
Pärlad ring bokstav - Superfin och enkel ring med två färger som är handgjord. De går såklart att ändra färg samt ändra bokstav till vilken ni vill (inte å,ä eller ö)💫 skriv vid intresse, frågor eller annat!💕🌸 (storlek går att ändra, bandet är elastiskt och jag har s i ringar)
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm
Blå och silverfärgad klocka från Notion - Snygg klocka från Notion med blå urtavla och silverfärgat armband i metall. Klockan har flera små visare, datumfunktion och en sportig bezel i blått med vita siffror. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena detaljer och metallarmband.