Alla kategorier > Accessoarer
Grå keps
Grå keps - 0 Grå keps - 1 Grå keps - 2 Grå keps - 3 Grå keps - 4

Grå keps

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Grå
Skick: Bra skick

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg grå keps med ett monogrammönster och broderad logga framtill. Kepsen har en justerbar rem baktill för perfekt passform. Har en sminkfläck inuti!

Olivia W
Olivia W
(99)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå keps från Barebells - Snygg grå keps från Barebells med vit broderad text framtill och på sidan. Klassisk snapback-modell med justerbar passform och böjd skärm. Perfekt accessoar för en sportig och avslappnad stil.denna är vunnen i tävling och går ej att köpa aldrig använd går att pruta ner
Grå keps från Revenite - Snygg keps från Revenite. Pris kan diskuteras
Grå keps med tryck - Snygg grå keps med ett unikt tryck framtill. Kepsen har en mjuk, pälsliknande textur och har justerbar passform. Perfekt för en cool och avslappnad stil. Kepsen är i nyskick och sitter otroligt bra på huvudet!!
Grå velvet keps  - Velvet keps från Angeles nypris 350 säljer för 150 prutat o klart
Grå grisch keps  - Snygg grå keps med svart mesh på baksidan och justerbar snapback. Framtill finns ett svartvitt patch med motiv från klassiska skräckfilmer, bland annat Ghostface och Jason. Perfekt för dig som gillar film eller vill sticka ut med en unik accessoar.
Grå keps från Maggiore - Snygg grå keps från Maggiore med ett stort broderat M på framsidan. Kepsen har en böjd skärm och mesh-paneler på sidorna för bättre ventilation. Använd ett få tal gånger 9.5/10 skick.
Grå keps från Revenite - Snygg grå keps från Revenite med ett coolt tryck av en bil och en person på framsidan. Kepsen har ett nätmaterial på sidorna och baksidan för extra ventilation. HAR BARA EN SÅ VA SNABBA
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldfärgat halsband med pärlor Edblad - Stilrent halsband från Edblad med tunn guldfärgad kedja och oregelbundna vita pärlor längs hela kedjan. Levereras i original ask och är aldrig använd.
Navy blue Nordfors bälte  - Säljer ett bälte med coolt geometriskt mönster i blått, vitt. Bältet har detaljer i brunt läder och ett spänne i mässing. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Finns i storlek 80. 90. 100 cm🙌
Acne Studios Cap unisex Haki -  Acne studios orginalkeps En riktigt eftertraktad modell som är slutsåld överallt 😍  Den här kepsen ser man sällan i verkligheten och just den här färgen är extra populär. Folk letar efter exakt den här och kommer inte ligga kvar länge 🥰  Om du ens funderar på att köpa den, vänta inte  Du kommer bara ångra dig när någon annan hunnit före ❤️