Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Silverörhänge stjärna och måne
Silverörhänge stjärna och måne - 89 Silverörhänge stjärna och måne - 90

Silverörhänge stjärna och måne

Storlek: One Size
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfint vintage örhänge med måne och stjärna i vad jag tror är silver ⭐️🌙 Endast ett örhänge. Behöver nog putsas lite, annars i gott skick.

Siri
Siri
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Silverörhängen med stjärnor från Montini - Snygga silverörhängen från Montini med hängande stjärndetaljer. De är nya och kommer i originalförpackning från Ur & Penn. örhängen av en stjärna / sjöstjärna. köpta för 50 kr. kom ihåg gå in på profil om ni köper flera saker blir det mycket rabatt!!!!
Silverfärgat armband med måne och stjärnor - Snyggt armband i silverfärg med en måne och små stjärnor som detaljer.
Silverfärgat halsband med stjärnor och månar - Charmigt silverfärgat halsband med hängande stjärnor och månar. Kommer tyvärr inte till användning längre🩷🌺
Silvrig ring med måne och stjärnor - Säljer en cool silvrig ring med ingraverade månar och stjärnor runt hela bandet. Ringen har en lite bredare form och en mörkare bakgrund som framhäver detaljerna. Perfekt för dig som gillar unika accessoarer med lite mystisk vibe.
Silverörhängen med stjärnor - hängande stjärnor - 925 sterling silver - Silverörhängen med stjärnor ✨ Krokarna är stämplade 925. Knappt använda. Kan skickas med ett frimärke (22 kr).
Silver örhängen stjärnor - Säljer 2st silvriga stjärn örhängen från L8 Hasselblad. Nypris är 350 säljer för 300 då de aldrig är använda. Fick två par i julklapp så behöll de andra (de blev fel)
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Silverring med vingar och stenar - Unik silverfärgad ring med två vingar dekorerade med gnistrande stenar. Ringen har en öppen design framtill och passar perfekt för dig som gillar detaljer med lite edge och glamour.
Silverarmband med vita pärlor - Snyggt armband i silverfärgad metall med dubbla tunna kedjor och vita pärlor. Armbandet har en stilren och elegant design som passar till både vardag och fest! Obs: boxen på bilden följer inte med!
Beige rutig halsduk från Burberry - Klassisk beige halsduk från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Halsduken har fransar i ändarna och är tillverkad i mjuk ull som känns lyxig och varm. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Brun väska  - Fin väska 🐼