Alla kategorier / Mode / Väskor / Axelväskor
Bronsfärgad axelväska från DKNY
Bronsfärgad axelväska från DKNY - 0 Bronsfärgad axelväska från DKNY - 1 Bronsfärgad axelväska från DKNY - 2 Bronsfärgad axelväska från DKNY - 3 Bronsfärgad axelväska från DKNY - 4

Bronsfärgad axelväska från DKNY

Storlek: NO SIZE
Kategori: Axelväskor
Märke: DKNY
Färg: Guld
Skick: Bra skick

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg axelväska från DKNY i bronsfärgat skinn med justerbar axelrem och dragkedja upptill. Väskan har ett rymligt huvudfack med innerfickor och klassisk DKNY-tag på sidan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk accessoar.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Olivgrön linnetopp - Säljer en basic olivgrön linne  med smala axelband och cropped passform. Perfekt för varma dagar och lätt att matcha med olika outfits. Toppen är enkel och bekväm, vilket gör den till ett mångsidigt tillskott i garderoben. Kan stylas till många olika klädstilar!
Färgglad plånbok från Vera Bradley - Säljer en färgglad plånbok från Vera Bradley med ett rutigt mönster i flera färger. Plånboken har en praktisk dragkedja och flera fack inuti för kort och kontanter. Perfekt för att hålla ordning på dina tillhörigheter med stil!
Magisterium: Järnprovet - Spännande fantasybok på svenska, skriven av Holly Black och Cassandra Clare. Första delen i Magisterium-serien, där vi får följa Callum och hans äventyr i en magisk värld. Perfekt för dig som gillar magi, mysterier och vänskap.
Nevermoor: The Trials of Morrigan Crow - En fantasifull bok på engelska av Jessica Townsend som handlar om Morrigan Crow som förs till den hemliga staden Nevermoor. Omslaget är blått med illustrationer av en flicka med röd paraply och magiska detaljer. Perfekt för dig som gillar äventyr och magi.
Brun skinnjacka  - Säljer en brun skinnjacka i äkta läder med flera fickor och snygga knapplås framtill. Jackan har hög krage, lång ärm och markerade sömmar. Originellt ifrån RocknBlue. Jackan är i mycket gott skick förutom att en söm vid ena framfickan har gått upp lite grann. (Se sista bilden)
Liknande annonser
Visa alla
Svart axelväska från DKNY - Snygg svart axelväska från DKNY med rundad form och silverfärgad kedjedetalj på axelremmen. Väskan har ett lock med metallspänne där DKNY-loggan syns tydligt. Materialet är slätt och stilrent, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Axelväska från DKNY - Snygg svart axelväska från DKNY i quiltat mönster. Väskan har guldfärgade detaljer och en axelrem i kedja med inslag av svart läder. Perfekt storlek för det viktigaste och stängs med lock. Klassisk och trendig design som lyfter vilken outfit som helst. Lite slitet men inget man tänker på (därav priset)
Beige axelväska från DKNY - Axelväska från DKNY
Leopardmönstrad axelväska från DKNY - Riktig axelväska från DKNY med leopardmönstrad framsida och svarta detaljer. Väskan har justerbar axelrem och ett huvudfack med innerficka. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst med lite extra attityd.
Brun axelväska från DKNY - Snygg brun axelväska från DKNY med justerbar axelrem och klassiskt DKNY-mönster över hela väskan. Väskan har detaljer i mörkbrunt konstläder och en praktisk form som rymmer det mesta du behöver. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med logotypmönster. Använd bara en gång.
Svart DKNY axelväska - Säljer en svart axelväska från DKNY med stilren, lätt trapetsformad design. Väskan har en öppen ovandel, två långa axelremmar med guldfärgade kedjedetaljer och en dekorativ DKNY-berlock framtill. Den har en diskret DKNY-logga på framsidan och en rymlig, strukturerad modell. Ord pris 3000kr
Rosa axelväska från DKNY nyskick  - Snygg rosa axelväska från DKNY i rektangulär form. Väskan har guldfärgade detaljer, justerbar axelrem med kedja och läder, samt diskret DKNY-logga framtill. Tillverkad i slätt konstläder som ger en stilren look. Perfekt för dig som gillar trendiga accessoarer.
Svart axelväska från DKNY - Snygg svart axelväska från DKNY i slät läderimitation. Väskan har justerbar axelrem, guldfärgade detaljer och dragkedja både fram och bak. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design med DKNY-logga framtill.
Fortsätt i appen →