Alla kategorier > Mode > Väskor
M
M - 89 M - 90 M - 91

M

Storlek: M
Kategori: Väskor

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag älskar dena väska den kostar två för 80 med den andra jag har legat

Wada
Wada
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mullberry buklet  M  - Jätte fin vintage Mullberry i präglad skinn och klassisk rutig foder! Färg är en creme vit/vaniljgrädde I jätte bra skikt behöver användas❤️
M - Original Christin Dior, jag vill gå över de och pris går att diskutera med snabbt äffar.
M - Original ysl väska, jätte fint men jag använder inte den längre.
Vit och grå plånbok med M-mönster - Snygg plånbok i vitt och grått med ett stilrent M-mönster. Den har en praktisk dragkedja och en elegant guldfärgad logotyp på framsidan. Perfekt för att hålla ordning på kort och kontanter. Passar både till vardags och fest!
Äkta TIAMO M - Svart TIAMO i storlek M. Väskan är nyskick med ett fack på utsidan samt tre minsta på insidan.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Svart bag  - Riktigt stilren svart gg bag kan kombineras till många olika outfits
Grå Go y datorfodral - Säljer en stilren grå datorfodral med det klassiska grafiska mönstret över hela väskan. Väskan har en smidig dragkedja upptill och är perfekt för att hålla ordning på dina viktigaste grejer. Ikonisk design som sticker ut. Säljer till bra pris. Vid snabb affär kan pris diskuteras. Snabb frakt!!!
Gucci brun axelväska  - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med originalpåse och tags.
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤