Alla kategorier > Blusar
Långärmad tröja
Långärmad tröja  - 89 Långärmad tröja  - 90

Långärmad tröja

Storlek: M
Kategori: Blusar
Märke: Lager 157
Färg: Blå

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Tight långärmad tröja i babyblå färg🩵

Sandra Höglund
Sandra Höglund
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Långärmad tröja  - Långärmad tröja från lager med V-ringning och jättefin slits detalj i ärmarna🩷Har vanligtvis S
Långärmad tröja - 2000tals tröja från Flash i storlek M. 100% bomull. Väldigt fin. 🩷
Mörkblå långärmad tröja - En enkel och stilren mörkblå långärmad tröja med rund hals. Perfekt för dig som gillar en clean look och vill ha något som funkar till jeans. Materialet känns mjukt och skönt mot huden, och passformen är SÅ snygg 🤩 har använt ca 10 ggr, nypris 450kr
Tunnare långärmad tröja - Tunnare svart tröja i bra skick, den är av märket lager 157 och är i storlek medium
Blå långärmad tröja med volangkant - Blå långärmad tröja med volangdetaljer vid halsringning och nederkant. Materialet är mjukt och har en lätt struktur som ger en skön känsla. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en chill look.
Långärmad tröja - Super bra skick, inga lösa trådar o materialet är fräscht.  Knappt använd. Skulle säga att färgen är blå/grön
Långärmad blus/tröja - Säljs då den inte används.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.
Vit blus/skjorta med 3/4-ärm och v-ringning - Stilren vit blus i luftig bomull med v-ringning och knäppning framtill. Blusen har 3/4-ärmar med lätt puff och avslappnad passform. Perfekt för en trendig och enkel look.
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Brun omlottblus från Zara - Snygg brun omlottblus i plisserat tyg från  Zara. Blusen har djup v-ringning, resår i midjan och vida korta ärmar. Använd 2 gånger !!🩷🍒
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
Svart omlottväst med djup urringning - Snygg svart omlottväst med djup v-ringning och draperad front. Västen har en modern och stilren look, perfekt att styla över en spets-bh för en trendig outfit. Materialet ser ut att vara mjukt och följsamt syntet.