Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Vit omlottblus
Vit omlottblus - 89 Vit omlottblus - 90 Vit omlottblus - 91 Vit omlottblus - 92

Vit omlottblus

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit omlottblus från Soaked in Luxury i strl XS. Materialet är lite tunnare och något transparent! Blusen är felfri och i bra skick!

Josefine
Josefine
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit omlottblus från VILA - Säljer en stilren vit omlottblus från VILA med lång ärm och rund halsringning. Blusen har en snygg omlottdetalj framtill som ger en cool och flowy look. Materialet är mjukt och har ett lätt fall, perfekt för att lyfta din outfit
Vit omlottblus - Superfin blus från HM i stl M. Skulle säga att den även passar S 🤗 sparsamt använd (ca 4/5 gånger).
Vit omlottblus med knyt - Vit knyt-blus med puffiga ärmar! Handsydd av mig så inget märke på denna. Endast använd en gång så i bra skick! OBS!! Tar även beställningar på denna i olika storlekar så skriv PM om intresserad!🤩
Vit omlott blus  - Köpt på Bik Bok. Väldigt bra skick och inga defekter.
Vit omlottblus med v-ringning från H&M - Säljer en stilren vit omlottblus med lång ärm och v-ringad hals. Blusen har en snygg draperad omlottfront. Perfekt att styla med jeans eller kjol
Vit omlottblus från Sisters Point - Säljer en superfin vit omlottblus från Sisters Point i storlek XS. Blusen har korta puffärmar och en smockad midja som ger en snygg passform.
Vit omlottblus från BikBok - Stilren vit omlottblus från BikBok med lång ärm och unik twistad detalj framtill. Bra skick!
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Vit topp/blus - Säljer en vit omlottblus med djup v-ringning och långa ärmar. Blusen har ett knytband i midjan som ger en snygg siluett och lätt volang nedtill.
Mörkblå blus med knappdetaljer - Mörkblå blus från H&M med korta puffärmar, v-ringning och dekorativa knappar framtill. Bröstficka med knapp och lätt strukturerat tyg ger en snygg och avslappnad look. Perfekt till jeans eller kjol.
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp
Volang topp - Säljer dessa super gulliga toppen från Gina🫰🏼🫰🏼
Vit blus med puffärm och knappar - Jag säljer den populära och slutsålda Lindex blusen! Helt i ny skick !!💞 skriv vid frågor 💞
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!