Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blus zara  - Jättefin blus från zara som inte säljs länge, lånade bilder🥰
Zara blus  - Säljer denna unika och fina zara blus som är i fint skick💓
Zara blus - Blus från Zara, köpt på plick men var tyvärr för liten så kan tyvärr ej visa på..
Zara blus - Superfin beige/naturvit blus från zara❤️ Köpte för 400kr och säljer nu för 200kr
Zara blus - Perfekt blus för sommaren, aldrig använd och köpt från zara några år sedan💖Tryck gärna på köp nu🫶🏼
Zara blus - Superfin! Inga defekter💕
 Zara blus
 Zara blus - 89  Zara blus - 90

Zara blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Vit

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jättetrendiga fina zara blusen med volanger i beige, använd två gånger så i nyskick🫶🏼i xs men passar även s

Amme_52
Amme_52
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Leopard - Intessekoll på denna supersnygga leopard toppen från zara, använd gärna köp nu❤️
Blå jeansshorts från Miss Me med broderade detaljer - Säljer ett par blå jeansshorts från Miss Me med snygga slitningar och broderade detaljer på bakfickorna. De är nya med lapp och köptes i USA för 60$ se bild 2. MAN KAN KLIPPA DE OM MAN INTE VILL ATT DE SKA VARA SÅ LÅNGA. Pris kan diskuteras.
& Other stories tröja  - Säljer nu min fina tröja i en beige färg från & Other stories. Färgen på tröjan är mörkare beige en vad det är på bilden.Tröjan är ändå i ett bra skick skulle jag säga, nypris är 490kr på hemsidan. Skriv för frågor eller funderingar❤️
Vit långärmad topp - Säljer en snygg vit långärmad topp från gina. Den är tight och figurnära, perfekt för både vardag och fest. Toppen är gjord av ett mjukt och stretchigt material som sitter skönt på kroppen. 💖
Sol De Janeiro 68 - Säljer sol de janeiros nummer 68 parfym!  Använd ett par gånger men mer än hälften kvar. Original pris på lyko 449kr just nu.
Mörkblå långärmad tröja - En enkel och stilren mörkblå långärmad tröja med rund hals. Perfekt för dig som gillar en clean look och vill ha något som funkar till jeans. Materialet känns mjukt och skönt mot huden, och passformen är SÅ snygg 🤩 har använt ca 10 ggr, nypris 450kr
Liknande annonser
Visa alla