Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå blus med spetsdetaljer - Säljer en söt blå blus från Zara med spetsdetaljer på bröstet och broderade hålmönster. Blusen har puffiga kortärmar och en croppad passform. Perfekt för en somrig look!
Ljusblå blus med spetsdetaljer - Ljusblå blus med puffiga korta ärmar, knappar framtill och dekorativa spetsinslag vid axlar och längs sidorna.
Ljusblå blus med spetsdetaljer - Supersöt ljusblå blus med broderade spetsdetaljer och volang vid axlarna. Andvänd kanske en gång och är som ny! Blusen har hög krage och fina hålbroderier upptill samt rynkade partier framtill. Perfekt för dig som gillar romantisk och feminin stil. Storlek S men känns mer som XS
Mörkblå blus med spetsdetaljer - Snygg mörkblå blus från H&M med långa ärmar och vackra spetsdetaljer på både ärmar och över bröstet. Blusen har en lös passform och knappar vid ärmsluten. Tillverkad i ett tunt, mjukt tyg som känns skönt mot huden. Storlek 42/L
Blåvit randig blus med spetsdetaljer - Söt blåvit randig blus med korta puffärmar och smock i midjan. Blusen har fina spetsdetaljer längs halsringningen och ärmarna samt små knappar framtill. Perfekt för varma dagar.
Mörkblå blus med spetsdetaljer - Säljer en söt mörkblå blus med spetsdetaljer och knytband framtill. Blusen har långa ärmar och en liten rosett vid ärmslutet. Perfekt för en stilren look.
Ljusblå blus med spetsdetalj - Supersöt ljusblå blus med v-ringning och spetskant längs urringningen. Blusen har långa ärmar med lätt puff och resår vid ärmslut. Modellen är lös och har rynkade partier under bysten och baktill för en flowy känsla. Lite sönder bak i ryggen men det synns knappt. Pris kan diskuteras 💕
Blus / skorta med spetsdetaljer
Blus / skorta med spetsdetaljer - 89 Blus / skorta med spetsdetaljer - 90 Blus / skorta med spetsdetaljer - 91

Blus / skorta med spetsdetaljer

Storlek: 38
Kategori: Blusar
Märke: Vintage
Färg: Blå

97 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin blus med spetsdetaljer. Blusen är vintage från 70-talet, och är gjort utav 100% bomull. Blusen har en liten fläck som går att se på bild 3. Blusen är storlek 38, Modellen är 166 cm lång och storlek s

Hannah
Hannah
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Puffer jacket jacka - Snygg jacka från Monika i storlek xs. Skriv gärna för egna bilder, nypris 500kr säljer för 200kr. Kan skickas eller hämtas i närheten av Stenungsund Göteborg. Köparen står för frakten🤍💗💕💗💗🤍
Klänning - Superfin klänning i storlek us 4, passar på mig som är xs/s
Lila/Blå croppad t-shirt med text - Snygg blå croppad t-shirt med texten 'LIFE LOVE AND FASHION' i glittriga stenar framtill. T-shirten har korta ärmar och en tight passform, perfekt för en trendig look. Från kappahls barnavdelning från början men sitter perfekt på mig som är xs
Liknande annonser
Visa alla