Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Jättesöt blis
Jättesöt blis - 89 Jättesöt blis - 90

Jättesöt blis

Storlek: M
Kategori: Blusar
Märke: Kappahl
Färg: Rosa

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Jättefin blus som är lite genomskinlig, använd ett par gånger, passar nu till våren och sommaren!

Julia Sjölund
Julia Sjölund
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blis - rosa blus från vero moda 🌸
Blisar långärmsd - Såkönt bluss
Genomskinlig blis ifrån Kappahl  - Snygg blus ifrån Kappahl  , använd en gång. Säljer pga inte kommer till användning
Jättesöt t shirt med puffärm - Råkade köpa 2 så denna är aldrig använd!
Blommig blis - Blommig blus från Kappahl, storlek 164 men funkar som XS, använd ett fåtal gånger men fint skick
Jättesöt topp💕 - Säljer denna supersöta toppen från mango i storlek xxs men passar mig som är xs. Använd fåtal gånger därmed inga defekter! Köpt för 649kr💕
Jättesöt blus - En ljuslila jätte gullig volang blus💓 den är i nyskick då jag knappt använt den. Slutsåld på kappahls hemsida. Storleken är 146-152 (barnstorlek) men skulle säga att den är xxs-xs!💓 hör av dig vid intresse
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit topp/blus - Säljer en vit omlottblus med djup v-ringning och långa ärmar. Blusen har ett knytband i midjan som ger en snygg siluett och lätt volang nedtill.
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Mörkblå blus med knappdetaljer - Mörkblå blus från H&M med korta puffärmar, v-ringning och dekorativa knappar framtill. Bröstficka med knapp och lätt strukturerat tyg ger en snygg och avslappnad look. Perfekt till jeans eller kjol.
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp
Volang topp - Säljer dessa super gulliga toppen från Gina🫰🏼🫰🏼
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Vit blus med puffärm och knappar - Jag säljer den populära och slutsålda Lindex blusen! Helt i ny skick !!💞 skriv vid frågor 💞