Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mango blus - Supersnygg mörkgrön blus från mango!! Knappt använd
Mango blus - Fin blus som inte kommer till användning💕
Mango blus - En jätte fin teal färgad mango blus, köpt förra sommaren men använd 2 gånger, storlek M men passar mig som vanligtvis brukar ha M/S OBS köpare står för frakt och betalning sker via Swish 🥰orginalpris 275
Skjorta/blus Mango  - Söker denna gröna mönstrade skjorta/blus från Mango i storlek M.
Blus mango - Lite nopprar, annars bra skick. Färgen är bra.
Mango blus  - Superfin blus från mango som ej kmr till användning längre! Volangblus för alla tillfällen!
Mango blus
Mango blus - 89 Mango blus - 90

Mango blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Mango
Färg: Grön

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt mangoblus som blivit lite för liten o sällan kommer till användning för min stil! Verkligen supersöt o knappt använd strl S men passar M likaså

Irma
Irma
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grå kofta med korta ärmar - Säljer en mysig grå kofta med korta ärmar och silvriga knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager under svalare dagar. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Köpt på Zara förra året och älskar den den har bara blivit lite för liten!
Beige tröja från Ilse Jacobsen - Säljer en stilren beige tröja från Ilse Jacobsen. Tröjan har en klassisk rund hals och långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för en avslappnad och bekväm stil. Passar bra till både jeans och kjol.
Turkos kashmirtröja från Uniqlo - Säljer en mjuk och stilren turkos kashmirtröja från Uniqlo. Tröjan har en v-ringad design och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Den är i storlek S och har ribbade kanter för en snygg passform. Ett litet hål där fram som knappt syns, därav säljer jag billigt. Perfekt för att hålla sig varm och bekväm.
Liknande annonser
Visa alla