Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit blus  - V-ringad spettsblus
Vit blus  - Fin och tunn vit blus med en rosett framtill. Tunn och genomskinlig. Gjord i Italien. Märke King Kong. Fin kvalite.
Vit blus  - Säljer denna fina vita blusen då den aldrig kommer till användning💕💕passar till allt!!
Vit blus  - Långärmad blus från Zara i storlek M 🌟Superfint skick, knappt använd 💕
Vit blus - Använd 1 gång, nyskick
Vit blus - Vintage vit blus från Fira med kors på, 100% viskos 💕
Vit blus - En jättefin blus som inte går att köpa på nån hemsida längre❤️ använd få tal gånger💕
Vit blus - Jätte gullig blus ifrån mango!
Jättefin vit blus
Jättefin vit blus - 89 Jättefin vit blus - 90 Jättefin vit blus - 91

Jättefin vit blus

Storlek: M
Kategori: Blusar
Färg: Vit

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fin vit blus med guldig dragkedja i ryggen. Superbra skick. Den är stl m men funkar för mindre och större. Hör av dig om frågor och funderingar!

Margit
Margit
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Blus från Zara - Säljer denna supersöt blus från Zara❤️endast använd en gång
Röd blus - Säljer en fin röd blus från Gina Tricot i storlek Xs. Blusen är endast använd en gång och är i mycket gott skick, nästan som ny. Den har en snygg passform och passar perfekt både till vardags och fest. Ett fräscht plagg som enkelt kan matchas med både jeans och kjol. Nu till salu eftersom den inte kommer till användning hos mig.❤️✨
Fin blus  - Superfin blus från Zara🥹💖💖
Vit blus med trekvartsärm - Super sött tröja från hm
Vit blus Zara  - Söt vit trendig blus med volangdetaljer längs V-ringningen och små diskreta prickar i tyget. Nyskick
Blommig omlottblus från Gina Tricot - Supersöt vit blus med ljusblått blommönster från Gina Tricot. Modellen har v-ringning, korta ärmar och knytband i midjan för en snygg passform. Perfekt för vår och sommar, lätt och luftig i bomullsmix. Köpte på plick.
Grön blus - Jättefin mörkgrön blus från gina🫶🏼knappt andvänd ser helt ny ut!