Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Mönstrad blus
Mönstrad blus - 89 Mönstrad blus - 90 Mönstrad blus - 91

Mönstrad blus

Storlek: Xs/s
Kategori: Blusar
Märke: Zara

120 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Så fin blus från zara som tyvärr har blivit lite liten på mig, använd vara nånting få gång 💗

Felicia eriksson
Felicia eriksson
(31)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mönstrad blus - Jättesnygg mönstrad blus
mönstrad blus  - jätte fin blus perfekt till middag i bra skick
Mönstrad Blus Med Volanger - Mönstrad blus från Zara, säljer då jag inte använder den längre! Storlek Xs, pris kan diskuteras!
Mönstrad blus från Zara - Snygg svartvit mönstrad blus från Zara i skönt material. Blusen är i storlek m men är mer som en xs-s i storlek. Blusen är använd men i väldigt fint skick ✨
Zara mönstrad blus  - Säljer min otroliga fina blus från zara med unikt mönster❤️❤️ Den är i princip i nyskick då den har använts sällan, men det finns en liten fläck som syns på sista bilden, men som syns inte alls i verkligheten ❤️❤️❤️
Mönstrad blus från Zara  - Snygg blus från Zara i storlek S med unikt rött, svart och beige mönster. Skjortan har långa ärmar, klassisk krage och knäppning framtill. Materialet känns lätt och flowy, perfekt för dig som gillar statement-plagg med coola detaljer.
Blå mönstrad blus - Blå mönstrad blus
Mönstrad blus - Bra skick, strl M
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Trendig GinaTricot blus🤍 - Helt ny oanvänd blus från GinaTricot🤍🤍🤍 Storlek S. Skriv om ni har några frågor🤍💕
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Mörkblå blus med broderi - Snygg mörkblå blus från Hollister, sälj då den inte används längre❤️är i storlek Xs men passar mer som S/M med en lite lösare passform
Svart prickig blus med v-ringning - Snygg svart blus med vita prickar och djup v-ringning. Modellen är figurnära med knappar framtill och korta ärmar. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look. Materialet känns lätt och bekvämt.
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Mörkblå broderad blus med volang - Supersöt mörkblå blus med broderade detaljer och volangkant längs kragen. Blusen har korta puffärmar och är gjord i ett lätt bomullstyg med hålbroderier som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.